İnceleme Mi 8 Explorer Edition Ekran Altındaki Parmak İzi Sensörü

feritim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
18
Arkadaslar mi 8 explorer editionda cok enteresan bi durum var ekran altindaki parmak izi sensoru gri tonlarda ekranda bildiginiz golge yaratiyor bundan sadece asiri derecede rahatsiz olan bir benmiyim aceba? Elimde 3 adet var 3ude ayni.

Ekli dosyalar

• 1541576947753554585985868277450.jpg
    1541576947753554585985868277450.jpg
    1,3 MB · Görüntüleme: 192

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Forum kuralları gereği Başlık ve mesaj içeriğinin tamamı büyük harflerle yazılamaz. Önceki konunuzunda bu konununda başlığını güncelledim. Sonraki konularınızda Forum Kurallarına uygun açmaya dikkat ediniz. İyi forumlar.

snbsbrk53

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BS
Cihazım
Yok
Konular
20
ekran altında ki parmak izi sensörü demişsiniz ama telefonun arkası fotoğrafta grilik nerede anlayamadım

feritim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
18
hayır arkadaşlar sıfır cihazbu yani cihazın varlıgıyla ilgili biresim atayım dedim onu gösterebilmem için jiletinlerini falan sökmem gerek.ama cihazı sattıgımda güncelliycem konuyu hak vereceksiniz

Chef45

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi Mix 2S
Konular
8
Daha önce parmak izi bu şekilde olan cihaz incelemeleri görmüştüm. Sanırım vivo olması lazım onda da ekranın altında belli oluyordu rengi farklıydı.
hayır arkadaşlar sıfır cihazbu yani cihazın varlıgıyla ilgili biresim atayım dedim onu gösterebilmem için jiletinlerini falan sökmem gerek.ama cihazı sattıgımda güncelliycem konuyu hak vereceksiniz

snbsbrk53

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BS
Cihazım
Yok
Konular
20
Yani ne diyelim cihazin varligini bilin diye demissin biz sana inanirdik yani resim eklemesende ama bu sekilde bisey demek imkansiz gibi ben sahsen canli hic gormedim telefonu bisey diyemem kullanim aninda etkisi yoksa onemli degildir herhalde ekran kapaliyken nereye dokunacagini belirtmek icin belki bi renk farki vardir

feritim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
18
Yani ne diyelim cihazin varligini bilin diye demissin biz sana inanirdik yani resim eklemesende ama bu sekilde bisey demek imkansiz gibi ben sahsen canli hic gormedim telefonu bisey diyemem kullanim aninda etkisi yoksa onemli degildir herhalde ekran kapaliyken nereye dokunacagini belirtmek icin belki bi renk farki vardir
Bitane kendime alayim dedim baktim gri tonun altindan siritiyor gerivites yaptim.

patuticci

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
SELCUK
Cihazım
Mi Note 2
Konular
4
sadece aşırı gün ışında belli oluyor

tr-aliveli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Topal
Cihazım
Mi4
Konular
12
Mi8 proda da parlak güneş altında belli oluyor. Diğer koşullarda belli değil.

Üst Alt