Soru Mi 8 en saglam firma

LoqqaL

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Samsung S21+
Meslek
Android Developer
Konular
23
Merhaba arkadaslar mi 8 128gb alcamda guvenilir ve fiyati uygun bir yer tavsiye edermisiniz 3100tlden 3700e kadar oynuyor fiyatlar nerden alcagimi sasirdim.
Birde urun global olursa ne oluyor çin olursa ne oluyor?
Telefonun bootloader kilidinin acik sekilde gelmesi kotu birseymidir onun kapalimi olmasi gerek aydinlatirmsiniz beni rica etsem
Alternatif tel onerilerinede açığım :)

gokdenizcfe

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yattara
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
30
Kısaca özet olarak geçicek olursak,

Çin versiyon, için üretilmiş modeller oluyor ve Çin Romu bulunur. Türkçe dil desteği bulunmuyor.

Global versiyonda ise Global Rom bulunur, Türkçe dil desteği bulunur.

Global versiyon alırsan, hiç bir şey yapmana gerek yok aldığın gibi sim kart takıp kullanmaya başlarsın.

Çin versiyon alırsan, Türkçe dili olmadığı için BootLoader kilidini açık değilse açarsın ve Global Rom yüklersin ve aynı Global cihaz olur bir farkı kalmaz, kullanıma devam edersin.

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Merhaba arkadaslar mi 8 128gb alcamda guvenilir ve fiyati uygun bir yer tavsiye edermisiniz 3100tlden 3700e kadar oynuyor fiyatlar nerden alcagimi sasirdim.
Birde urun global olursa ne oluyor çin olursa ne oluyor?
Telefonun bootloader kilidinin acik sekilde gelmesi kotu birseymidir onun kapalimi olmasi gerek aydinlatirmsiniz beni rica etsem
Alternatif tel onerilerinede açığım :)

Forumda güvenilir satıcılar mevcut , forumun kendi satış kısmı da mevcut , ancak alacağınız cihaz global versiyon olsun , çin alıp globalde yükleseniz sadece çinde olan şebeke ( band ) açık olduğundan band 20 mevzusunu yaşarsınız , bu sebeple global olan herhangi bir cihazı ala bilirsiniz ,

mi 8 o kadar vermektese mi 9 se yede baka bilirsiniz işlemci fark gibi görünse de pili kamera ve ekranda dokunmatik gibi yeni teknolojiler birde fazla büyük olmaması azçısından değerlendire bilirsiniz ,

pocophone da baka bilirsiniz daha uygun fiyatı özellikleri aynı oyun oynuyorsanız sıvı sıgutma gibi artıları var , kesinlikle kayıtlı yada yurt içi cihazı alın.

Oyla:

beyzagur

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Beyza
Cihazım
Mi 8
Meslek
Tıp okuyor :((
Konular
12
Forumda güvenilir satıcılar mevcut , forumun kendi satış kısmı da mevcut , ancak alacağınız cihaz global versiyon olsun , çin alıp globalde yükleseniz sadece çinde olan şebeke ( band ) açık olduğundan band 20 mevzusunu yaşarsınız , bu sebeple global olan herhangi bir cihazı ala bilirsiniz ,

mi 8 o kadar vermektese mi 9 se yede baka bilirsiniz işlemci fark gibi görünse de pili kamera ve ekranda dokunmatik gibi yeni teknolojiler birde fazla büyük olmaması azçısından değerlendire bilirsiniz ,

pocophone da baka bilirsiniz daha uygun fiyatı özellikleri aynı oyun oynuyorsanız sıvı sıgutma gibi artıları var , kesinlikle kayıtlı yada yurt içi cihazı alın.
Mi 8 in çin sürümünde band 20 desteği var o yüzden global rom atılarakta kullanılabilir Yes~~

Oyla:

LoqqaL

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Samsung S21+
Meslek
Android Developer
Konular
23
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tesekkurler pocofonela ilgili birkac video daha izleyim kamerada onemli oyunda :) o yuzden biraz bakmam lazim

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt