Soru Mi 8 ekran parlama sorunu

sereftsn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
şeref
Cihazım
mi 8
Konular
2
Merhaba arkadaşlar bir kaç gündür telefonun ekran kilidini kapattığımda ekranda bir patlama gibi yeşil ışık yansıması oluyor. Her zaman açık modunu(saat ve tarihi) kapatirsam bu durum düzeliyor. Aynı şeyi yaşayan yada önerisi olan var mı
128 GB global 10.02 rom yüklü

Miuseko

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Miuseko
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Mi 8 kullanıyorum hiç birşey yokken bir anda bu bahsettiğiniz hatta videoları koydunuz sorunda oluştu. Nasıl çözdünüz arkadaşlar ?

Oyla:

Alprslnkrbg

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Alparslan
Cihazım
Red Mi Note 7
Konular
2
Arkadaşlar ben de zamanına bu sorunun aynısını yaşamıştım, tek çözüm temiz rom atmak, çok gıcık bir sorun, ancak cihazınızın modeline göre temiz rom atarsanız sorununuz kesin olarak çözülür. Herkese iyi forumlar

Oyla:

Blody422

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil ibrahi
Cihazım
Mi 9
Konular
28
Bendede aynı sorun var sıfırladım xiomia eu rom denedim MIUI 12 nin hatasi geri bildirim hata raporu gönderiyorum ama her hangi bir güncelleme gelmiyor ve düzelmiyor 😔

Oyla:

AdeLa

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
iPhone 14 Pro
Meslek
Teknik Servis
Konular
22
Bendede aynı sorun var sıfırladım xiomia eu rom denedim MIUI 12 nin hatasi geri bildirim hata raporu gönderiyorum ama her hangi bir güncelleme gelmiyor ve düzelmiyor 😔
Sorun donanimsal hocam.

Oyla:

AdeLa

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
iPhone 14 Pro
Meslek
Teknik Servis
Konular
22
Hocam donunimsal olması imkansız çünkü şu anda MIUI 11.0.3 anroit 9 a geçtim ve sorun ortadan kalkti
Sorunun donanimsal oldugunu kendiniz soyluyorsunuz birnevi.
Neden son sürümde sorun cikartiyor digerlerinde sorun yokken ? Ki dusuk surume cekince duzeliyor.
Bu tamamen gpu driver ile alakali, ekran uyumsuz kaliyor, yuksek parlakliga eristiginde parlama yapiyor. Ya oledsaver ile parlaklik dusureceksiniz, yada dusuk surum gpu drivera sahip bir yazilim kullanacaksiniz.

Oyla:

Blody422

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil ibrahi
Cihazım
Mi 9
Konular
28
Neden son sürümde sorun cikartiyor digerlerinde sorun yokken ? Ki dusuk surume cekince duzeliyor.
Bu tamamen gpu driver ile alakali, ekran uyumsuz kaliyor, yuksek parlakliga eristiginde parlama yapiyor. Ya oledsaver ile parlaklik dusureceksiniz, yada dusuk surum gpu drivera sahip bir yazilim kullanacaks
Tel
Bu tamamen gpu driver ile alakali, ekran uyumsuz kaliyor, yuksek parlakliga eristiginde parlama yapiyor. Ya oledsaver ile parlaklik dusureceksiniz, yada dusuk surum gpu drivera sahip bir yazilim kullanacaksiniz.
Onun neresi bozuk ola bilir ki yani herşey çalışıyor eğer biliyorsanız gideyim yaptırayım olmazsa ya

Oyla:
Üst Alt