Soru Mi 8 çerçeve renk solması

scorpion2406

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi 8
Konular
7
Arkadaşlar yan çerçevede renk verme sorunu başlamış boya sanki kılıfa yapışmış ama soyulma şeklinde değil çerçeve normalde mat ama yer yer parlak olmaya başlamış sorun olan yerlerin kılıfa temas eden yüzeyi kılıf yüzeyinde de parlak duruyor resimde işaretledim bunun sebebi ne olabilir.
Sizlerde de böyle durumlar var mı ?

Rdck

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rdck
Cihazım
Mİ 8
Konular
5
Arka kamerada alt kısım da beyazlatma var

Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Kameraya toz kaçması da bende oldu :)

Oyla:

scorpion2406

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi 8
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Toz kaçması yada kamera ile ilgili değil benim bahsettiğim yan çerçevede.

Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Benimde üst kamera aşırı tozlandi ama calismasinda sıkıntı yok 2 defa garantiyr gitti yine sonuç ayni kronik bir sorun
Herkesin üst kamera zaten. Alt kamera da birşey yok :) iyi ki aşağı kamera da birşey yok ana kamera aşağısı zaten yukarı in çalışmasında da problem yok şimdilik

Oyla:

scorpion2406

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi 8
Konular
7
Herkesin üst kamera zaten. Alt kamera da birşey yok :) iyi ki aşağı kamera da birşey yok ana kamera aşağısı zaten yukarı in çalışmasında da problem yok şimdilik
Yan çerçevenizde problem var mı arkadaşlar.

Oyla:

scorpion2406

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi 8
Konular
7
Teşekkürler köşe kısımlardan başlıyor sonra şarj soketi etrafında devam ediyor kullanılan kılıfla da alakası olabilir muhtemelen sürtünme kaynaklı.Ama bu kadar narin olmamalı darbe vs yok durduk yere kılıfın içinde boya renk vermemeli.Ben tekrar Xiaomi telefon almayı aklımdan çıkardım ilk ve son oldu benim için.Kamerası toz alıyor kılıftan çıkmamasına rağmen kenarları köşeleri renk atıyor arkası gorilla glass olmasına rağmen nokta nokta iz kalıyor bu durumlar amiral gemisi diye satılan telefona yakışmıyor.
Tamamen şahsi görüşümdür.

Son düzenleme:
Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Teşekkürler köşe kısımlardan başlıyor sonra şarj soketi etrafında devam ediyor kullanılan kılıfla da alakası olabilir muhtemelen sürtünme kaynaklı.Ama bu kadar narin olmamalı darbe vs yok durduk yere kılıfın içinde boya renk vermemeli.Ben tekrar Xiaomi telefon almayı aklımdan çıkardım ilk ve son oldu benim için.Kamerası toz alıyor kılıftan çıkmamasına rağmen kenarları köşeleri renk atıyor arkası gorilla glass olmasına rağmen nokta nokta iz kalıyor bu durumlar amiral gemisi diye satılan telefona yakışmıyor.
Tamamen şahsi görüşümdür.
Öncelikle kullanılan kılıfın kalitesine bağlı olabilir. Ben nillkin kullanıyorum. Kaliteli bir kılıf. Ucuz kılıflar bence telefonu korumak yerine boyasına zarar veriyor, çekim gücünü azaltıyor vs.
Toz konusunda evet haklısınız koskoca (eski) amiral gemisi bir telefon bu şekilde toz almamalı. Bir fabrikasyon hatası var belli. Ama kameraya toz aldı diye xiaomi dende vazgeçmem. Zaten diğer telefonları yarı parası. İphone alıp bunun iki katı vereceğime xiaomi amiral gemisi alırım seneye satar yeni amiral gemisini alırım aynı paraya denk gelir :)

Oyla:
Üst Alt