Çözüldü Mi 8 Brick Mevzusu (12.05.2019) --- (ÇÖZÜLDÜ)

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
Ultra gizli bir program olsaydı sizin bundan haberiniz olmazdı.

Çalışmalar var arkadaşlar ama birkaç gündür aynı yerde sayıyoruz. Bir yöntem bulduk diyoruz ama diğer cihazda çalışmıyor. Çok zorladılar bu sefer.

Zenex hocam , bu kaos ortamında hangi romu önerirsiniz mi8 için. Sizin deneyim ve uzman bakış açınız ile.? Eu haftalık mı , eu stabil mi , global beta mı , global kararlı mı .?

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Zenex hocam , bu kaos ortamında hangi romu önerirsiniz mi8 için. Sizin deneyim ve uzman bakış açınız ile.? Eu haftalık mı , eu stabil mi , global beta mı , global kararlı mı .?
Bootloader kilitlemediğiniz sürece rom fark etmez :)

MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

reda

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
az
Cihazım
galaxy i9300
Konular
1
Anakart xiaominin kendi sitesinde bile 1300 tlye yakın bir fiyat istiyorlar. Ritzy muhtemelen çözümü buldu anakart değişimi ayağına telefonu tamir edip 1000tlyi alacaklar.
Kasım bey anakart degiştigi zaman imei numarasıda degişir... yani dediginiz gibi sahtekarlık yaparlarsa ortaya cıkar

OzanSRC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan
Cihazım
Mi 6
Konular
2
Ultra gizli bir program olsaydı sizin bundan haberiniz olmazdı.

Çalışmalar var arkadaşlar ama birkaç gündür aynı yerde sayıyoruz. Bir yöntem bulduk diyoruz ama diğer cihazda çalışmıyor. Çok zorladılar bu sefer.
Hocam %100 çözümün vardı senin ne oldu o iş? Israrla sana mi 8 de denedin mi diye soruyordum bana herkesin yapabildiği modellerde denediğini söylüyordun. Şuan Türkiyede bu işi çözebilmiş kimse yok bizim cihazlardan kaynaklı diye düşünüyorum made in india olanlar böyle galiba

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Hocam %100 çözümün vardı senin ne oldu o iş? Israrla sana mi 8 de denedin mi diye soruyordum bana herkesin yapabildiği modellerde denediğini söylüyordun. Şuan Türkiyede bu işi çözebilmiş kimse yok bizim cihazlardan kaynaklı diye düşünüyorum made in india olanlar böyle galiba
Bir cihazda çalışan yöntem diğerinde çalışmıyor dediğim gibi. Auth dosyaları ile oynuyorum. Birine uydurabildiğim auth diğerine uymayabiliyor ve bu auth dosyaları şifreli. İstediğimi gibi açıp düzenleyemiyoruz. Cihazda veri çekip mi nin server ı bu veriye göre auth üretiyor.

Herkesn yapabildiği cihazlar neler? Dünyada 6x edl yi kaldırabilen kimse yokken ben kaldırıyordum. Note 5 pro da aynı şekilde. Sonra çip söküp yapanlar çıktı ama ben hiç çip söküp yapmadım. Şuanda 6x note 5 pro Redmi S2 Redmi Y2 Mi Max 3 ü yapıyorum. Kim bunları benden önce yapabiliyordu? Saldırgan bir tutumunuz var bunu özelden de size ilettim ama siz geri durmuyorsunuz. Bunu da uyarı olarak kabul edebilirsiniz.

gokdenizcfe

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yattara
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
30
Adam uğraşıyor yapmaya çalışıyor, teşekkür etmek yerine yaptığınız tutum bence de yanlış

KASIMM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 8
Meslek
Tekniker
Konular
42
Kasım bey anakart degiştigi zaman imei numarasıda degişir... yani dediginiz gibi sahtekarlık yaparlarsa ortaya cıkar
imei numarasını çok rahat değiştirebiliyorlar yani anlaşılması çok zor ama öyle bir işlem yaptıracak olsam eski anakartımı isterim problem olmaz :)

OzanSRC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan
Cihazım
Mi 6
Konular
2
Adam uğraşıyor yapmaya çalışıyor, teşekkür etmek yerine yaptığınız tutum bence de yanlış
Ugraşmasına bir diyeceğim yok Ben sadece %100 çözüm buldum diyip bizi ümitlendirmesine sinir olmuştum. Mi 8 lere çözümün var mı diye sorduğumda bana başka cihazları örnek gösteriyordu arkadaş. Diğer cihazlar beni alakadar etmiyor. Cihazlar 1 aydır yatıyor sinirlerimiz bozuk kesim çözüm bulmadan böyle iddialı konuşmaya gerek yok

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Ugraşmasına bir diyeceğim yok Ben sadece %100 çözüm buldum diyip bizi ümitlendirmesine sinir olmuştum. Mi 8 lere çözümün var mı diye sorduğumda bana başka cihazları örnek gösteriyordu arkadaş. Diğer cihazlar beni alakadar etmiyor. Cihazlar 1 aydır yatıyor sinirlerimiz bozuk kesim çözüm bulmadan böyle iddialı konuşmaya gerek yok
Lütfen bozuk sinirlerinizi burada düzeltmeye çalışmayın. Bakın pek çok kez dedim yine diyorum bir cihazda çalışan yöntem diğerinde çalışmıyor. Mi8 calandırdım ki burada yazdım, sonra başka bir mi8 elime geldi onu yapamadım ve anladım ki bir cihazda çalışan yöntem diğerinde çalışmıyor. Kimsenin çözemediği başka cihazları çözdüm dememde ne var bunu da anlayabilmiş değilim.

reda

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
az
Cihazım
galaxy i9300
Konular
1
Arkadaslar telefonu servise yollamıstım ve bugun bana sms attılar..
şu numaralı cihazınızın 1000 tl onarım ucreti vardır diye
daha aramadım oneriniz nedir... cihazın hemen hemen ücte bir bedelini istiyorlar

Üst Alt