Çözüldü Mi 8 Brick Mevzusu (12.05.2019) --- (ÇÖZÜLDÜ)

Dogkay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğanay
Cihazım
Mi8
Konular
2
Ritzyden cevap geldi yapamamışlar anakart değişimi içinde 1000 TL para istediler bilginiz olsun

KASIMM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 8
Meslek
Tekniker
Konular
42
Ritzyden cevap geldi yapamamışlar anakart değişimi içinde 1000 TL para istediler bilginiz olsun
Anakart xiaominin kendi sitesinde bile 1300 tlye yakın bir fiyat istiyorlar. Ritzy muhtemelen çözümü buldu anakart değişimi ayağına telefonu tamir edip 1000tlyi alacaklar.

dorukhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Doruk
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Mekatronik
Konular
4
Ne olursa olsun ithalatçı veya resmi garanti elektronik bir eşyayı bozulan, kıralan özellikle ufak bir yazılıma çözümü yok diyemez. Allahtan cihazı yurt dışından aldım Türkiyeden alsaydım bu şekilde muameleye fena tepki gösterirdim

AzizKöpürcük

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
2
Evofone elden götürürseniz yetkili satıcı olduğu için yapabiliyormuş galiba onu deneyen oldu mu hiç baktım da kimse vermemiş cihazını ama servise giden cihazların çoğu Evofone gidiyor böyle de bir gerçek var bir denenmeli bence ..

OzanSRC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan
Cihazım
Mi 6
Konular
2
Evofone elden götürürseniz yetkili satıcı olduğu için yapabiliyormuş galiba onu deneyen oldu mu hiç baktım da kimse vermemiş cihazını ama servise giden cihazların çoğu Evofone gidiyor böyle de bir gerçek var bir denenmeli bence ..
Apeksx92 arkadaşımızın cihazı Evo da şuan. Geçen gün aramış 20 gün süre istemişler

FairyTales

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ümit
Cihazım
gm discovery
Konular
0
Bir devin daha batışı xiaomiden bu haberlerden sonra soğudum yok eski roma dönüşler iptal bilmem ne vırt zırt saçma sapan sistem koyuyorlar. Sürekli yeni cihazlar çıkarıyorlar şımardı firma iyice eski xiaomiden eser yok. Ekran hataları mı dersin yazılımda bitmeyen sorunlar mı dersin. Suç bizde şımarttık adamları. Bari özelliği koyuyorsun kapatabilen tarzda bir şey olsun sorumluluk bize ait olsun istediğimizi yapalım cihaza. Bu da yetmez gibi ayarlar da bile reklam çıkıyor ve bu durumu resmi olarak utanmadan kabul etmişler. Bundan sonraki telefonum xiaomi olmayacak maalesef alternatif çok gider oneplus alırım meizu alırım kafa rahat olur en azından telefonu güncellemeye korkar oldu insanlar. Yazık değil mi verilen o paralara adam yazmış 5 günlük cihaz brick tamam brick olsun custom rom atarsın brick olur eyvallah resmi romda bile brick oluyorsa yazık.

AzizKöpürcük

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
2
Bir devin daha batışı xiaomiden bu haberlerden sonra soğudum yok eski roma dönüşler iptal bilmem ne vırt zırt saçma sapan sistem koyuyorlar. Sürekli yeni cihazlar çıkarıyorlar şımardı firma iyice eski xiaomiden eser yok. Ekran hataları mı dersin yazılımda bitmeyen sorunlar mı dersin. Suç bizde şımarttık adamları. Bari özelliği koyuyorsun kapatabilen tarzda bir şey olsun sorumluluk bize ait olsun istediğimizi yapalım cihaza. Bu da yetmez gibi ayarlar da bile reklam çıkıyor ve bu durumu resmi olarak utanmadan kabul etmişler. Bundan sonraki telefonum xiaomi olmayacak maalesef alternatif çok gider oneplus alırım meizu alırım kafa rahat olur en azından telefonu güncellemeye korkar oldu insanlar. Yazık değil mi verilen o paralara adam yazmış 5 günlük cihaz brick tamam brick olsun custom rom atarsın brick olur eyvallah resmi romda bile brick oluyorsa yazık.

Global cihazlarda sorun yok ama bazı "çakal" ithalatçıların getirdiği ürünlerde oluyor bildiğim kadarıyla bu brick olayı. Aslında burda Xiaominin doğrudan bir suçu yok, esas suç bu cihazları ucuza satıyorum diye üstelik bir de migros carrefour gibi az da olsa halk nezlinde itibarı olan yerleri kullanarak milleti kandıran üçkağıtçı ithalatçılardır.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Herkeste ultra gizli bir program var onun güncellenmesini bekliyor herkes inşallah yakın zamanda güncellenir bizde sorunu çözeriz
Ultra gizli bir program olsaydı sizin bundan haberiniz olmazdı.

Çalışmalar var arkadaşlar ama birkaç gündür aynı yerde sayıyoruz. Bir yöntem bulduk diyoruz ama diğer cihazda çalışmıyor. Çok zorladılar bu sefer.

Üst Alt