Çözüldü Mi 8 Brick Mevzusu (12.05.2019) --- (ÇÖZÜLDÜ)

dorukhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Doruk
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Mekatronik
Konular
4
hocam durduk yere degilde bence çogu insan benim gibi dikkat etmeyip clear and lock'ta unutup flashlıyor telefonu sonra brick oluyor. ben tam flashlanmadan hemen kapatıp yeniden flashladım telefonu brick olmadı
Hocam benim bu telefona olan merakım bitmiştir iPhone geri döndüm yıllardır iPhone kullanıyorum bu benim ilk Android telefonumdu yapılsın satıcam ve heryerde bu konuyu rezaleti yazıcam bu telefonun güvenilir olmadığını açıklıcam.Herkesin görüşüne saygı duyuyorum kullanıp memnun olanlarda var nefret edenlerde var ama sevmeyenlerin % oranı daha fazla. İçten içe iyi buraya çok iyi telefon diye yazan ama gerçekte telefonun hatalarından bıkmış artık usanmış insanlarda var.Eskiden kullanıcısının yüksek olduğu hatta hızla yükseldiği doğru ancak insanlar yavaş yavaş Xiaomiden uzaklaşıyor araştırın bakın veriler yalan söylemez paramıza yazık emeğimize yazık

KASIMM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 8
Meslek
Tekniker
Konular
42
Hocam benim bu telefona olan merakım bitmiştir iPhone geri döndüm yıllardır iPhone kullanıyorum bu benim ilk Android telefonumdu yapılsın satıcam ve heryerde bu konuyu rezaleti yazıcam bu telefonun güvenilir olmadığını açıklıcam.Herkesin görüşüne saygı duyuyorum kullanıp memnun olanlarda var nefret edenlerde var ama sevmeyenlerin % oranı daha fazla. İçten içe iyi buraya çok iyi telefon diye yazan ama gerçekte telefonun hatalarından bıkmış artık usanmış insanlarda var.Eskiden kullanıcısının yüksek olduğu hatta hızla yükseldiği doğru ancak insanlar yavaş yavaş Xiaomiden uzaklaşıyor araştırın bakın veriler yalan söylemez paramıza yazık emeğimize yazık
maddi durumum elverse bende iphone alırım ama bir kere almış oldum. Şuanda tuşlu telefon kullanıyorum umarım yakın zamanda bu sorun giderilir ve mağduriyetimiz sona erer.

canirtuk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi8 128GB
Konular
13
benim telefon da sıkıntı yok ben de soğudum xiaomi firmasından allahın çakma iphone ları sizi.
ben de sizin gibi yükleme yapabilirdim bende tike dikkat etmezdim benim tek avantajım eski mi flash programını kullanıyor olmamdır, yoksa bende brick olmuştum

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gokdenizcfe

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yattara
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
30
Ben samsungun bir çok cihazına rom atmış biri olarak kendimi biraz olsada deneyimli ve bilgi olarak zannediyordum,
fakat yine de cihazı almadan önce bir çok yeri okudum ve bir çok kişiye özelden sordum bilgi yardım istedim, sonuç olarak cihazı aldık dan sonra dahi sordum bilgi aldım ve yine sonuç cihazı tw üzerinden başka arkadaş ile yaptım.

Bu sorun illa ki çözülecektir yani umudumuz ve inancımız o yönde ama firma suçluysa da bizler sizler suçluyuz arkadaşlar bunu kabul etmek lazım.

reda

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
az
Cihazım
galaxy i9300
Konular
1
benim umudum kalmadı artık... telefonu persembe migrosa teslim ettim servise yollamaları icin ..bu arada Antalyadan yazıyorum... tek umudum servise ulasmadan kargoda basına bir şey gelmesi :) :) :

dorukhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Doruk
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Mekatronik
Konular
4
Ben samsungun bir çok cihazına rom atmış biri olarak kendimi biraz olsada deneyimli ve bilgi olarak zannediyordum,
fakat yine de cihazı almadan önce bir çok yeri okudum ve bir çok kişiye özelden sordum bilgi yardım istedim, sonuç olarak cihazı aldık dan sonra dahi sordum bilgi aldım ve yine sonuç cihazı tw üzerinden başka arkadaş ile yaptım.

Bu sorun illa ki çözülecektir yani umudumuz ve inancımız o yönde ama firma suçluysa da bizler sizler suçluyuz arkadaşlar bunu kabul etmek lazım.
Hocam siz konuyu iyi takip edememişsiniz biz hatamızın farkındayız önceki yazışmalara bakarsanız bunu belirttik.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

benim umudum kalmadı artık... telefonu persembe migrosa teslim ettim servise yollamaları icin ..bu arada Antalyadan yazıyorum... tek umudum servise ulasmadan kargoda basına bir şey gelmesi :) :) :
Keşke tek umudun o olsa telefon yapılmadan eline geri gelicek örnekler mevcut :D

capandogan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Çapan
Cihazım
mi mix 2s
Konular
0
Merhaba

Çin den mi mix 2s aldım. Unlock yaptım ve global kuruldu. Sonra kaşındım ve 10 kurduk. Kurulumdan sonra "this miui version can't be installed on this device" hatası veriyor. Sizin ki ile aynı problem mi? Ne yapmamı önerirsiniz.

KASIMM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 8
Meslek
Tekniker
Konular
42
Merhaba

Çin den mi mix 2s aldım. Unlock yaptım ve global kuruldu. Sonra kaşındım ve 10 kurduk. Kurulumdan sonra "this miui version can't be installed on this device" hatası veriyor. Sizin ki ile aynı problem mi? Ne yapmamı önerirsiniz.
Aynı problem maalesef sende bekleyeceksin geçmiş olsun

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Arkadaşlar seviyenizi koruyun lütfen, mesajlar kaldırıldı. Devamı gelmez umarım.

dorukhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Doruk
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Mekatronik
Konular
4
Merhaba

Bi unlock deneseydiniz belki açılır denediniz mi?

Üst Alt