Çözüldü Mi 8 Brick Mevzusu (12.05.2019) --- (ÇÖZÜLDÜ)

dorukhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Doruk
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Mekatronik
Konular
4
cihaz sahte rom kulanmis mi service cihazda 2 rom oldugunu soyluyo nasil oluyo onu anlamadim . The system has been destroyed
Güncelledim senınkinde çin varmış sadece çin romu indir sonra vpn ile kesin çine bağlan öğle dene baktın olmuyor ki %50 ihtimal global varsa beta dahi olsa onu dene

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
Forumda cihaz Rus romu olarak kullanan bir arkadaşa az önce yardım ettim. Miflash tan "clean All" seçerek başarılı bir şekilde yükledi global stabil romu

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dorukhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Doruk
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Mekatronik
Konular
4
Durduk yere derken, biz 15 gün bekledikten sonra globale geçenlerde tehlike altindamiyiz?
Evet durduk yere adam rom değiştiriyor kullanıyor birden kapanıyor romlarda bazen sıkıntı çıkıyor

KASIMM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 8
Meslek
Tekniker
Konular
42
Forumda cihaz Rus romu olarak kullanan bir arkadaşa az önce yardım ettim. Miflash tan "clean All" seçerek başarılı bir şekilde yükledi global stabil romu

Bizede bi yardımcı olun 1 ay oluyor cihazlar hala evde yatıyor :D

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
Bizede bi yardımcı olun 1 ay oluyor cihazlar hala evde yatıyor :D
Hocam arkadaşın cihazı unlock olarak gelmiş. Kargodan gelince 2 gün kullandı . Benim yorumu görünce sordu. Tgz rom dosyasını indirip açıp Miflash tan özellikle söyledim clean All seç diye yükledi ve cihaz açıldı.

Sizin cihazlar bl kilit kapalı olduğu için yükleme olmaz. Tek yol edl mode. O da şuanda mi 8 de bir sır sanki.

KASIMM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 8
Meslek
Tekniker
Konular
42
hic deneyilde Cihazi acan oldumu ?
yabancı sitelerde başarılı olduğunu söyleyen arkadaşlar var
Hocam arkadaşın cihazı unlock olarak gelmiş. Kargodan gelince 2 gün kullandı . Benim yorumu görünce sordu. Tgz rom dosyasını indirip açıp Miflash tan özellikle söyledim clean All seç diye yükledi ve cihaz açıldı.

Sizin cihazlar bl kilit kapalı olduğu için yükleme olmaz. Tek yol edl mode. O da şuanda mi 8 de bir sır sanki.

Bizde anlamadık zaten sanki çok mühim birşeymiş gibi saklıyorlar yöntemi

dorukhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Doruk
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Mekatronik
Konular
4
hic deneyilde Cihazi acan oldumu ?
Açanlar var Bursada birisini aradım Mix2s cihazını edl moddan yetkili bir hesapla açtığını söyledi sonra antalyadan birisi gene Mix2s cihazı brick olmuş yetkili hesapla rom yükleyememiş bu ne demek 1. yol yabancı forumlar vpn ile bağlanılması gerektiğini ve bu şekilde flashlandığını söylüyor 2. yolda cihazda hangi rom varsa (global veya Çin) yüklü olan romun güncelini flashlıcaksın

TryAgain

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kemal
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Abi dikkat et rom değiştirdikten kullanmaya başladıktan sonra durduk yere brick olan cihazlar var Rus forumlarında okudum
hocam durduk yere degilde bence çogu insan benim gibi dikkat etmeyip clear and lock'ta unutup flashlıyor telefonu sonra brick oluyor. ben tam flashlanmadan hemen kapatıp yeniden flashladım telefonu brick olmadı

KASIMM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 8
Meslek
Tekniker
Konular
42
hocam durduk yere degilde bence çogu insan benim gibi dikkat etmeyip clear and lock'ta unutup flashlıyor telefonu sonra brick oluyor. ben tam flashlanmadan hemen kapatıp yeniden flashladım telefonu brick olmadı
maalesef bende aynı şekilde tike dikkat etmedim ve telefonum brick oldu. Bekliyorum bir çözümü bulunsun diye ama çok sıkıldım :)

Üst Alt