Yardım mi 8 bluetooth kulaklık kısık ses sorunu

ademhbo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
adem
Cihazım
mi8
Konular
1
Herkese Merhaba.Konuyla ilgili gerekli araştırmalarımı yaptım,bir çözüme ulaşamadım.Benim gibi ulaşamamış bir çok insan da gördüğüm için bu konuyu açıyorum.
Sorun başlıkta yazdığı gibidir,ilgili arkadaşların bana yardımcı olması açısından deneyimlerimi paylaşmak isterim.
Daha önceki güncellemelerim de(hangisi hatırlamıyorum miui 12 den önce olduğu kesin)konumu değiştirdiğim de çözüme kavuşuyordum artık olmuyor.
Engineer mod a hiçbir şekilde ulaşamıyorum.
Bluetooth kulaklık bağlıyken kulaklık ayarlarına giremiyorum bunları geçtikkk:)

Güncel ve sorunsuz olarak kullandığım kulaklık Soundpeats Truecapsule.Bluetooth 5.0 a sahip bir problem yok.Ses gayet yüksek(bi ara kısıldı kulaklığa reset attım düzeldi).
Yeni aldığım kulaklık Soundpeats TrueAir 2 qualcom aptx Bluetooth 5.2 özelliklerin de bir kulaklık (iphone 6 , dandirikten samsung telefonlara bağladım performansı çok sağlam).
Yeni kulaklığa reset atınca düzelmiyor.

Bu arada mi9T ve modelini hatırlaymadığım bir başka mi de daha aynı sorun oldu ses onlarda da kısık

Şimdi durumlar bunlar:)

Sorularım şunlar
miui 12.5 update ile düzelebilir mi?
fabrika ayarları format işe yarar mı?Ya da hangi sürümü yüklesem bu iş çözülebilir

Ben bu konuyu çok ciddiye alıyorum.Çünkü şöyle bir saçmalık var kulaklık çok kullanan biriyim bir çok insan gibi.Ve bu kulaklıkları deneyerek alamıyoruz,kutusunu açınca iade edemiyoruz vs.
E şimdi ben her kulaklık aldığım da bu riski mi alacağım.

Teşekkürler.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Geliştirici seçenekleri altındaki bluetooth ayarlarıyla oynayınca düzelmişti bendeki benzer sorun fakat hangi ayardı hatırlayamıyorum. O bölümü bir karıştırın isterseniz.

ademhbo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
adem
Cihazım
mi8
Konular
1
Malesef hocam o kombinasyonları da denedim,sen yazınca tekrar denedim bir değişiklik yok.

ggonline

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi8
Konular
4
Üst Alt