Yardım mi 8 Bildirim Problemi Ekran Uyanmama

slycuk

Usta Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
selcuk
Cihazım
mi4 lte cu
Konular
13
merhaba
Telefonum mi8 128gb global MIUI 10.2.3 kullanana kadar herhangi bir problemim yoktu forumda MIUI 10.3.2 paylaşılan konudan romu indirdim güncellemeyi yaptım daha sonra çok hızlı şarjım gittiğinden teli bl kilidini açtım ve 10.2.3 versiyona çevirdim yedekleri ise mi clouddan aldım problem yok ancak bl kilidi açık olduğu için Google play sertifika problemi ile karşılaştım ve bl kilidini kapatıp telefonu sıfırladım. Sertifika problemim çözüldü ancak. bildirim problemim başladı ne yaptıysam ettiysem olmuyor ve şu anda en son güncelleme olan 10.3.2 ye sürümü çıkardım ama nafile bir türlü bildirimler gelmiyor daha doğrusu bildirimler düzensiz geliyor ekranı uyandırmıyor. ayarlardan ekran uyandır açık. İzinlerden otomatik başlatma açık. Diğer izin bölümünden kilit ekranında göster açık ama bir türlü uyanmıyor ekran. Bir kaç defa wipe cahce yaptım.yedeklerden kurmayıp Google playdan uygulamaları indirdim yine olmadı olmuyor ne yapacağımı bilmiyorum bu zamana kadar herhangi bir problemim yoktu çok seviyorum ben Xiaomi markasını ve telefonumu lütfen yardım edin ne yapabilirim başka unuttuğum bir şey mi var. teşekkürlerninja~~

hamemo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Samsung
Konular
1
Son 1-2 gündür bende de aynı sıkıntı var. Çözümünü bende merak ediyorum.

Oyla:

furkanyiiner

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi8
Konular
19
Ben de aynı sürümdeyim de sorunum yok hiç. Bl de açık. Ayardaki ekranı uyandır kısmını kurcalayın isterseniz

Oyla:
Üst Alt