Yardım Mi 8 Batarya

Cawss

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cawss
Cihazım
Mi 8
Konular
13
Merhablar arkadaşlar ben mi8 ilk aldigimda miui 9 sürümü vardi gayet hoşuma gidiyordu şarj süresi olarak sonrasinda miui 10 a gectigimde hiç memnun kalmadm neredeyse iki kati hizli bitiyor şarjım aceba sorun nedir sizdede aynı durum söz konusu mu bi ayari püf noktası falan varmi yardimci olabilecek bu konu hakkinda fikri olan yardimci olabilir mi ?

tahaydin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Merhablar arkadaşlar ben mi8 ilk aldigimda miui 9 sürümü vardi gayet hoşuma gidiyordu şarj süresi olarak sonrasinda miui 10 a gectigimde hiç memnun kalmadm neredeyse iki kati hizli bitiyor şarjım aceba sorun nedir sizdede aynı durum söz konusu mu bi ayari püf noktası falan varmi yardimci olabilecek bu konu hakkinda fikri olan yardimci olabilir mi ?
Forumu biraz araştırın hocam aynı probleme sahip kullanıcıların açtıkları sayısız konu var bilginize

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

alperozd

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Birinci Adım
Cihazım
Mi8
Konular
5
Pie RAM Management kötü bir işletim sistemi be yazık ki, cihazı çok yoruyor.

Oyla:

Gurkut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa G
Cihazım
Mi 9
Meslek
I.T
Konular
14

Aslında unutulan bir konu var. Yaşadığınız sorun bence gayet normal. Elbette sorunun aşılması için yapılabilecek ince ayarlar mevcut. Unutulan konu ise siz cihazınızı kullanmaya başladığınızda cihazda yüklü olan, arka planda çalışan, sürekli internet kullanan, sürekli ram kullanan uygulama sayısı 1-2 taneyi geçmez. Cihazı kullanmaya başladıktan sonra yüklediğiniz programlar zamanla az önce yazdıklarımı yapmaya başlar ve siz zamanla pilin daha az gittiğini cihazın yavaşladığını vs vs sanırsınız. Elbette miui 10 yüklendikten sonra da cihaz yavaşlıyor veya pili az gidiyor olabilir. Genellikle yeni işletim sistemleri bu sebepler doğurur. Fakat bu oran öyle aşırı derecede rahatsız etmez.. Şahsi fikrim böyle..

Oyla:
Üst Alt