Yardım Mi 8 batarya ve sürüm

Goldact

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 8
Konular
7
Daha önce de yazmıştım pil sorunum vardı ekran sürem çok düşüktü bende bunun üzerine batarya mı değiştirdim ancak sonuç değişmedi. Sürüm ile alakalı olduğunu düşünüyorum ancak sürüm nasıl değiştirilir hiçbir bilgim yok. Geçmem gerek sürüm hangisidir ve bu işlemler nasıl yapılır yardımcı olursanız çok sevinirim.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
14
Kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?

Goldact

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 8
Konular
7
Kullanıma göre bu değer normal sayılabilir. Pil kullanımı kısmının görüntüsünü paylaşabilir misiniz?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
gün içerisinde 2 defa şarj edilmiş hali bu

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
14
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
gün içerisinde 2 defa şarj edilmiş hali bu
Ben Mi 8 kullanırken 2-3 saat ekran süresi aldığım günler çok oluyordu ama akşama kadar çok rahat idare ediyordu beni.
Bahsettiğiniz 3 saatlik ekran süresini sürekli kullanımda mı alıyorsunuz? Yoksa akşamı çıkartıyor mu?

Goldact

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 8
Konular
7
Ben Mi 8 kullanırken 2-3 saat ekran süresi aldığım günler çok oluyordu ama akşama kadar çok rahat idare ediyordu beni.
Bahsettiğiniz 3 saatlik ekran süresini sürekli kullanımda mı alıyorsunuz? Yoksa akşamı çıkartıyor mu?
Sürekli kullanımda oluyor. Çabuk bitmesini anlıyorum ama düşüş çok hızlı oluyor.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
14
Sürekli kullanımda oluyor. Çabuk bitmesini anlıyorum ama düşüş çok hızlı oluyor.
Bootloader kilidi açık ise temiz kurulum ile fastboot rom yükleyin. V11.0.6.0 sürümü deneyebilirsiniz.
Kilit kapalı ve cihaz Türkiye garantili ise yani IMEI repair yapılmadıysa ayarlardan fabrika ayarlarına almayı deneyin.

Goldact

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 8
Konular
7
Bootloader kilidi açık ise temiz kurulum ile fastboot rom yükleyin. V11.0.6.0 sürümü deneyebilirsiniz.
Kilit kapalı ve cihaz Türkiye garantili ise yani IMEI repair yapılmadıysa ayarlardan fabrika ayarlarına almayı deneyin.
Teşekkür ederim

Firostr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra
Cihazım
Mi 6
Konular
11
Konuyu hortlatmış gibi oldum ama Anti Roll Back yok mu bu cihazda eski sürüm yüklenirse brick olmaz mı?

Üst Alt