Soru Mi 8 batarya değişimi

Osse-Saeros

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Melih
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
10
Aramızda batarya değişimi yaptıran var mı? Hangi markayı tercih etti, ne kadar süre oldu, memnun mu gibi soruların cevabını verebilrse çok iyi olur çünkü batarya 2200 mah seviyelerine düştü.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İsmail..58

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Deji kullanıyorum fakat çokta tatmin etmiyor. İlk başlarda bir ay kadar biraz iyi oluyor sonraki süreçte performansını yitiriyor. Ekran parlaklığına bağlı olarak çok çabucak bitebiliyor. Bir günü (sabah şarjdan alıp akşam yatmadan şarja takmak) 3 saat civarı alıyorum. Fakat kullanım süresi düştükçe doğal olarak ekran süresi de artıyor. Bu durumda da dört buçuk beş saat civarında ekran süresi alıyorum. Yani kullanımınıza bağlı olarak iki kez şarja takmak gerekebilir. Bende batarya arayışı içerisindeyim çünkü mi 8 gayet güzel bir telefon.

KASIMM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 8
Meslek
Tekniker
Konular
42
Ben bir tanıdık vasıtasıyla evofoneden orijinal batarya taktırdım. Telefonun kullanım süresi neredeyse %50den fazla arttı diyebilirim. Powerbank normalde 2 günde bitiyordu şuanda 4.günün ortalarında bitiyor. Dilerseniz arayıp değişim yapıp yapmadıklarını sorabilirsiniz.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt