Soru Mi 8 Android 10 Hk.

Samet3465

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SAMET
Cihazım
Redmi k40 gamin
Konular
3
Herkese iyi forumlar arkadaşlar,
Öncelikle benim sorunum şu olacak; ben bu Xiaomi mi 8 aldığım da ilk sebebim diğer android cihazlara göre guncellemenin hızlı ve kararlı gelmesi olmuştu. Başlarda bu şekilde devam ederken sonrasında çıkan modellerden ötürü sanırım güncellemeler yavaşlamaya ve sapitmaya başladı.
Ve son güncelleme yaklasik 2 aydan fazla bir süre önce geldi. Her gün kontrol etmeme rağmen "uygun güncelleme yok" uyarısı alıyorum. Cihazına android 10 gelen ve yazılımı güncel olan arkadaşlar var mı acaba ? En son güvenlik yaması bile 10.ayda geldi. Ve bu durumdan ciddi şekilde canım sıkılmaya başladı.

HüseyinErkam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyinerkam
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
10
Herkese iyi forumlar arkadaşlar,
Öncelikle benim sorunum şu olacak; ben bu Xiaomi mi 8 aldığım da ilk sebebim diğer android cihazlara göre guncellemenin hızlı ve kararlı gelmesi olmuştu. Başlarda bu şekilde devam ederken sonrasında çıkan modellerden ötürü sanırım güncellemeler yavaşlamaya ve sapitmaya başladı.
Ve son güncelleme yaklasik 2 aydan fazla bir süre önce geldi. Her gün kontrol etmeme rağmen "uygun güncelleme yok" uyarısı alıyorum. Cihazına android 10 gelen ve yazılımı güncel olan arkadaşlar var mı acaba ? En son güvenlik yaması bile 10.ayda geldi. Ve bu durumdan ciddi şekilde canım sıkılmaya başladı.
sırada android 10 var fakat android 10 un sorunları yeni yeni düzeliyor siz sanırım stabil rom kullanıyorsunuz size geç gelmesi muhtemel

Samet3465

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SAMET
Cihazım
Redmi k40 gamin
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sırada android 10 var fakat android 10 un sorunları yeni yeni düzeliyor siz sanırım stabil rom kullanıyorsunuz size geç gelmesi muhtemel
Evet ben stabil global rom kullanıyorum ve şarj süresi de ciddi anlamda can sıkıyor. Ortalama ekran süresi 4 4,5 saat civarında. Ve cihazı kullanırken çok dikkatli bir şekilde kullanırım ona rağmen bu halde. Senkronizasyon konum wifi Bluetooth genelde kapalı

HüseyinErkam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyinerkam
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
10
Evet ben stabil global rom kullanıyorum ve şarj süresi de ciddi anlamda can sıkıyor. Ortalama ekran süresi 4 4,5 saat civarında. Ve cihazı kullanırken çok dikkatli bir şekilde kullanırım ona rağmen bu halde. Senkronizasyon konum wifi Bluetooth genelde kapalı
miui 9 da şarj performansı çok iyiydi 10 da azaldı 11 de daha da azaldı her güncellemeden sonra telefona hard reset atarsanız daha iyi pil performansı alırsınız

Alier411

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8
Konular
3
Miui 10 ve 11 de hep sorunlar var sarj cabuk bitiyo yavaslamalar vs ben dun miui 9 android 8 e dondurdum ve cihazin performansi net bir sekilde fark etti pil suresi nerdeyse 2 katina cikti bundan sonra guncellemiyecegim her zaman güncelleme gelmesi iyi olmuyor maalesef surum düşürmenizi tavsiye ederim hiz ve pil istiyorsaniz

Üst Alt