Yardım Mi 8 Amerikada çalışma sorunu ?

Bluerainn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökçe
Cihazım
Mi8
Konular
1
Merhaba Arkadaşlar,

Şubat ayında usa deydim ve walmartan bir data hattı aldım bir türlü çalıştıramadık ve cihazı desteklemediğini söyledi oradaki müşteri temsilcisi. arkadaşım yanımda olduğu için pek dert etmedik. Fakat şimdi tekrara gideceğim ve tek başıma dolayısı ile dataya ihtiyacım var. t- mobil websitesinde sorguluyorum( ) imei numarasını herhangi bir cevap sonuç vermiyor. canlı destek hattından sordum cihazını desteklenmiyor dediler. telefon unlock eşimde de mi8 onuda hepsi buradadan almıştım oda desteklenmiyor diyor. yapabileceğimiz birşey bir yazlım format vs bilen varmı durduk yere masraf yapmak istemiyorum. telefon gayet yeterli şuan benim için.

alperozd

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Birinci Adım
Cihazım
Mi8
Konular
5
Dipper Birleşik Devletler'deki ağ bantlarının %75'ini destekler. Mesela aynı chipsetli beryllium %25'ini destekliyor. Samsung Exynos chipsetli cihazlarına oturup masraf yapmamak için Birleşik Devletler'de sattığı cihazlarına Qualcomm chipsetler koyup satar. Özetle, dipper destekliyor ama bant açmak lazım.

Birleşik Devletler'i ziyaret edeceğinizi göz önünde bulundurarak İngilizce bildiğinizi düşünüyorum, şu linklere bakarsanız işin içinden çıkabilirsiniz:

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Dipper Birleşik Devletler'deki ağ bantlarının %75'ini destekler. Mesela aynı chipsetli beryllium %25'ini destekliyor. Samsung Exynos chipsetli cihazlarına oturup masraf yapmamak için Birleşik Devletler'de sattığı cihazlarına Qualcomm chipsetler koyup satar. Özetle, dipper destekliyor ama bant açmak lazım.

Birleşik Devletler'i ziyaret edeceğinizi göz önünde bulundurarak İngilizce bildiğinizi düşünüyorum, şu linklere bakarsanız işin içinden çıkabilirsiniz:

Hocam adamlar ÇİN mallarına boykot uyguluyorlar sizin elinizde xiaomi'yi görünce ülkeye almamazlık yapmasınlar :)

En güzeli başka cihaz ile gitmek...

Oyla:

Bluerainn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökçe
Cihazım
Mi8
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bilgi için teşekkürler inceleyeceğim. Birde şöyle bir çözüm buldum bilmiyorum olurmu? Oradaki aynı sorunu yaşıyan biri sormuş.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam adamlar ÇİN mallarına boykot uyguluyorlar sizin elinizde xiaomi'yi görünce ülkeye almamazlık yapmasınlar :)

En güzeli başka cihaz ile gitmek...
Apple'ın hepsi çin malı degilmi

Oyla:

alperozd

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Birinci Adım
Cihazım
Mi8
Konular
5
Bilgi için teşekkürler inceleyeceğim. Birde şöyle bir çözüm buldum bilmiyorum olurmu? Oradaki aynı sorunu yaşıyan biri sormuş.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Apple'ın hepsi çin malı degilmi

Bana çözüm biraz shady geldi. Ama 3G alacaksınız, 4G için sorun olabilir en kötü.
Yanlış hatırlamıyorsam dipper sadece AT&T için desteklenmiyordu, başka bir operatöre geçerseniz de işinize yarayabilir.

- Desteklenen bandlar
- Operatörlere göre band haritası

Oyla:
Üst Alt