Soru Mi 8 Almalı mıyım?

ardacicek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
Yok
Konular
1
Arkadaşlar merhaba. 2 ay önce iphone7 plus telefonum çalındı maalesef. Bu nedenle yeni telefon arayışına girdim ancak bir daha o kadar para veremem. O yüzden Mi8 almayı düşünüyorum. Birçok inceleme videosunda çok güzel yorumlar yapılmış. Ancak forumda dolaştığımda insanların çok fazla problem yaşadığını gördüm. Netflix izleyememe, kamera problemleri vs. Hatta brick sorunu yaşayanlar bile olmuş. Bu sebepten dolayı da gözüm korktu. İlk olarak yaşadığınız problemleri yazabilir misiniz?
İkinci olarak, yarın cihazı hepsiburadadan almayı düşünüyorum. İşin ilginç kısmı 128GB model 64GB modelden daha ucuz. Haliyle kafam karıştı. Global sürüm, çin rom vs. çok fazla şey gördüm ama ne ne işe, hangisi daha avantajlıdır anlayamadım. Ayrıca hepsiburadadan bu ürünü alıp global sürüm gelmeyen oldu mu aranızda merak etmekteyim. Şimdiden teşekkür ederim hepinize angel~~

bymcs

вчmcs
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MCS
Cihazım
Mi 8
Konular
11
bende çok kararsızdım dün hepsiburada da 3400 e düşmüştü tam alıcakken stok bitmiş
şimdi bunu gördüm 128 gb 1679 tl kapanyanın 2 saati kalmış alıcam :)

Oyla:

KutayKaraman

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kutay
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
19
merhabalar hocam,forumdaki bir çok insan sadece yanlış yere tıkladığı için hard brick oldu.telefon daha yeni çıktığı için böyle sorunlar olması gayet normal,bütceniz varsa mi8 alın tabiki.

Oyla:

bymcs

вчmcs
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MCS
Cihazım
Mi 8
Konular
11
şimdi siparişi tamamladım hadi hayırlı olsun bana :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam ilk defa üst düzey bir telefon kullanıcam yapmamam gereken işlemleri söylermisiniz root - rom tecrübelerim var

Oyla:

KutayKaraman

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kutay
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
19
şimdi siparişi tamamladım hadi hayırlı olsun bana :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam ilk defa üst düzey bir telefon kullanıcam yapmamam gereken işlemleri söylermisiniz root - rom tecrübelerim var
elinize telefonu alın ve arkanıza yaslanın hocam fazladan yapıcak birşey yok 8=)

Oyla:

ardacicek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
Yok
Konular
1
merhabalar hocam,forumdaki bir çok insan sadece yanlış yere tıkladığı için hard brick oldu.telefon daha yeni çıktığı için böyle sorunlar olması gayet normal,bütceniz varsa mi8 alın tabiki.
hocam teşekkür ederim.
konu hala güncel arkadaşlar.

Oyla:
Üst Alt