Soru Mi 8 almak istiyorum ...

BoşnakBey

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
IPhone X
Konular
1
Öncelikle selamın aleyküm yeni üyeyim arkadaşlar ilk defa mi ailesine katılıcam birkaç sorum olacak bilgili arkadaşlar yönlendirirse çok sevinirim
1-) Mi 8 tanıtıldığı halde neden kendi sitesinde hala çıkmıyor mi 6 mi mix 2s falan var , aklımı kurcaladı
2-) Pasaport kaydını 8 ayda bir kendimiz mi yaptırıyoruz ?
3-) Güvenilir bir satıcı arkadaş biliyormusunuz cihazı alırken ve aldıktan sonra sorularıma kayıtsız kalmayacak bir satıcı olsun istiyorum

Şimdiden çok teşekkür ederim arkadaşlar cevaplarınız için hayırlı günler dilerim :)

mertingen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
mi mix 256gb
Konular
22
1-kendi sitesinde var. sen international olan siteye bakıyorsundur. sağ üstte ülkeler var ordan değiştir çıkıyor. avrupada olmadığı için daha yok sanırım ingilice olan sitede.
2- başka bir ülkenin web sitesinden sipariş etme lüksümüz yok sanıyorum. sen çıkıp alıp gelebilirsin.
3- bu sitenin alışveriş bölümünde var bazı kişiler. alanlar da bayağı memnun. oralara bak.

Oyla:

BoşnakBey

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
IPhone X
Konular
1
1-kendi sitesinde var. sen international olan siteye bakıyorsundur. sağ üstte ülkeler var ordan değiştir çıkıyor. avrupada olmadığı için daha yok sanırım ingilice olan sitede.
2- başka bir ülkenin web sitesinden sipariş etme lüksümüz yok sanıyorum. sen çıkıp alıp gelebilirsin.
3- bu sitenin alışveriş bölümünde var bazı kişiler. alanlar da bayağı memnun. oralara bak.

Teşekkür ederim :)

Oyla:

gabamarul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
xiaomi mi8
Konular
1
ben türkiyeden aldım pek memnun kalmadım. hala sorunlarıyla uğraşıyorum :) sorunlarını çözebilen de olmamış internette araştırdığım kadarıyla.
global rom çıkana kadar sabrederim diye düşündüm ama sim aktif edilemiyor, unlock toola bağlanmakta sorun yaşıyorum. global rom çıksa da yükleyemeyeceğim gibi duruyor.
global rom çıkınca denemeden almanızı önermem.
bir de bu telefon dxomarktan nasıl o puanı aldı, nasıl bi katakülli yaptılar anlam veremedim. %100 cropta eski telefonum note5e göre yarı yarıya daha çok kumlanma var. fotoğrafların netliği tatmin edici değil. titreşim önlemesi başarısız.

tüm sorunları yazılımsal bu arada. bu donanımı düzgün bir yazılımla sunsalardı keşke

Oyla:
Üst Alt