Soru Mi 8 960 fps ağır çekimde orijinal ses

MasterQuarter

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cüneyt
Cihazım
Mi 8
Konular
4
960 fps ile ağır çekim yapıldıktan sonra ses ekle simgesine bastığımızda videonun başında orijinal sesi alıp ağır çekime geldiğinde uygulamanın kendisi herhangi bir müzik ekliyor. Bu müziği kesip tüm videonun orijinal ses ile kaydedilmesini sağlamanın bir yolu var mıdır ?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kuzey.karayel

I <3 Xiaomi
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi mix 2
Meslek
insan kaynakları
Konular
15
Ağır çekimde etraf sesini (tıpkı iphonelardaki gibi) Xiaomi yapmadı yada yapamadı. Bence bu bir eksiklik. Google kamerada ağır çekimde arka plandaki ses (arkadaşın orjinal dediği şekliyle) yani yavaş hızda geliyor. Sessiz yada farklı bir ses gelmesindense çekim hızıyla paralel olarak duyulan sesinde gelmesi çok daha iyidir. Kanımca. Google Camera da istediğini alabilirsin.

Oyla:

MasterQuarter

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cüneyt
Cihazım
Mi 8
Konular
4
Kısacası olmuyor kardeşim. Olmayan birseyden bahsediyorsun. Bir türlü anlaşamıyoruz. O cerceve frekansina ses sıkıştırmak şuan icin kullanilabilir bir teknoloji yaratmıyor. Gelecekte ne değişir bilmiyorum. Saniyedeki 960 karenin her birine bir ses frekansi eklemekten bahsediyorsun, buda bir sinegin her kanat cirpisindaki sesi tane tane ve kat ve kat daha hizli kaydedilmesi anlamina geliyor. Gelişmiş hallerini atom titresimlerini kaydetmek icin kullaniyorlar. Neyse teknik detaya gerrk yok kısacası olmuyor kardeşim belki ilerde çıkar

Oyla:

MasterQuarter

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cüneyt
Cihazım
Mi 8
Konular
4

Buyur kardeşim çok bildiğin teknik detayları tekrar gözden geçir istersen.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ağır çekimde etraf sesini (tıpkı iphonelardaki gibi) Xiaomi yapmadı yada yapamadı. Bence bu bir eksiklik. Google kamerada ağır çekimde arka plandaki ses (arkadaşın orjinal dediği şekliyle) yani yavaş hızda geliyor. Sessiz yada farklı bir ses gelmesindense çekim hızıyla paralel olarak duyulan sesinde gelmesi çok daha iyidir. Kanımca. Google Camera da istediğini alabilirsin.

İşte aranan cevap. Bence de bir eksiklik. Teşekkür ederim.

Oyla:

Nymphaea Caerulea

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi Mi A2
Konular
5
Buyur kardeşim çok bildiğin teknik detayları tekrar gözden geçir istersen.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Teknik detaylar aynen geçerli. Buradaki pazarlamak için müşteri aldatmak fakat senin talebini karşılıyor o ayrı bir konu

Oyla:
Üst Alt