Soru Mi 8 128 den Redmi k 20 pro ya geçilir mi

ShaidarNor

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Safa
Cihazım
Mi 10 Pro
Konular
7
Selamlar sevgili forum üyeleri şuan kullanmakta olduğum mi 8 128 cihazım çok ısınıyor ve artık birkaç oyunda donma yapmaya başladı aslında dizaynı için düşünüyordum sizce iyi yapar mıyım olumsuz bir getirisi olur mu mi 8 e göre üstüne para vermeye değer mi zarara geçermiyim acaba

Cevaplar iseniz çok mutlu olurum cihazı yarın alabilirim saygılar dilerim

Son düzenleme:

ErbeDesWind

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi8
Meslek
Turist Rehberi
Konular
5
Kardeşim benim de mi8 daha 1 yılını doldurmadan ısınmaya başladı. Sırf ben de adam gibi oyun oynayamadığım için krize giriyordum. Tabii yazılım sorunlarını saymıyorum da. Mi9T Proveya Redmi K20 pro düşünüyordum ama iyice araştırdıktan sonra vazgeçtim. Xiaominin büyük problemlerinden biri F/P yapabilmek için her şeyden kısıyor olmaları. Tozlara karşı dayanıklı değil cihazlar birinci sebebi bu, ikincisi arka kasalar cam. Aynı şey yine başına gelecek bunu unutma. Ben Asus Rog Phone 2 aldım ama bu cihaz biraz pahalı. One Plus 7 Pro falan bakabilirsin bence, oyun oynuyorsan eğer.

Oyla:

ShaidarNor

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Safa
Cihazım
Mi 10 Pro
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Peki değiştirirsem cihazı elime güzel bir şey geçer mi değer mi sizce yoksa aynı şekilde mi olur kamerası performansı ?

Oyla:

M_aTRa_X

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
mi 13
Konular
0
band20 problemi yaşarsınız .mi8 kullanıyorum herhangi bir ısınma sorunu vs yaşamıyorum pek oyun oynadıgım soylenemez ama arada bir call of duty oynuyorum

Oyla:

ShaidarNor

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Safa
Cihazım
Mi 10 Pro
Konular
7
band20 problemi yaşarsınız .mi8 kullanıyorum herhangi bir ısınma sorunu vs yaşamıyorum pek oyun oynadıgım soylenemez ama arada bir call of duty oynuyorum
O ne problemi oluyor hocam ben fazla oyun oynuyorum birde kamerasına özen gösteriyorum değmez mi yane sizce ?

Oyla:

Jeansque

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Selami
Cihazım
xiaomi mi 8
Konular
8
Hocam bende sizin gibi cihaz değişmeyi düşünüyorum ancak pasaport kayıtlı olmayan, malum yöntemle kayıtlı cihazlar otomatik güncelleme almıyor deniliyor, sizin bu konu hakkında bilginiz mevcut mu ?

Oyla:

nacagu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
mi 8
Konular
4
Bence bu telefonu kullanmaya devam. Mi8 iyi bir cihaz. Mi 10 çıkınca onu almayı denersin. Hem 5g li de çıkabilir.

Oyla:

ShaidarNor

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Safa
Cihazım
Mi 10 Pro
Konular
7
Hocam bende sizin gibi cihaz değişmeyi düşünüyorum ancak pasaport kayıtlı olmayan, malum yöntemle kayıtlı cihazlar otomatik güncelleme almıyor deniliyor, sizin bu konu hakkında bilginiz mevcut mu ?
Onları hiç araştırmadım hocam valla cihazımı ben migrostan almıştım kilit açık gelmişti mesela pasaport kayıtlı deniyor almak istediğim cihaz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Korkuyorum açıkçası bir problem çıkar parama yazık olur diye ama çok da hoşuma giden bir cihaz beni yarı yolda bırakır mı acaba ?

Oyla:

suat6027

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
Mİ8
Meslek
Sınıf Öğretmeni
Konular
24
Öncelikle merhabalar.. kısa süre önce yaşadığım bir tecrübemi size örnek gösterip konuyu anlayacağınızı ümit ediyorum..mi8 128 gb kullanıcısıyım şubattan beri sorunsuz bir şekilde.. bir arkadaşımda iphone x vardı ve takasladık.. aynı sizin durumunuz gibi tipi ağır duruşu falan filan işte.. ve sonuç mu: I LOVE MY Mİ8 :D neden biliyormusunuz? çünkü cihazımızın hiç bir sorunu ve sıkıntısı yok.. çok çok yazılımsal sorunlar oluyor onuda bi rom çakıp çözebiliyorsunuz.. demem o ki yeni her zaman iyi değildir... siz siz olun elinizdeki işinizi görüyorsa heves uğruna heder etmeyin.. çok uzattım ama affınıza sığınıyorum.. teşekkürler...

bu arada eklemeyi unuttum.. zorla da olsa arkadaşımdan telefonumu geri aldım :D :D :D :

Oyla:

Khan84

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
0
iPhone x mi 8 den 3 gömlek üstün bir cihaz :) çok abartmissiniz. Yanlış anlaşılmasın mi 8 Lite kullanıcısıyım ama sezarin hakkı sezara.

Öncelikle merhabalar.. kısa süre önce yaşadığım bir tecrübemi size örnek gösterip konuyu anlayacağınızı ümit ediyorum..mi8 128 gb kullanıcısıyım şubattan beri sorunsuz bir şekilde.. bir arkadaşımda iphone x vardı ve takasladık.. aynı sizin durumunuz gibi tipi ağır duruşu falan filan işte.. ve sonuç mu: I LOVE MY Mİ8 :D neden biliyormusunuz? çünkü cihazımızın hiç bir sorunu ve sıkıntısı yok.. çok çok yazılımsal sorunlar oluyor onuda bi rom çakıp çözebiliyorsunuz.. demem o ki yeni her zaman iyi değildir... siz siz olun elinizdeki işinizi görüyorsa heves uğruna heder etmeyin.. çok uzattım ama affınıza sığınıyorum.. teşekkürler...

bu arada eklemeyi unuttum.. zorla da olsa arkadaşımdan telefonumu geri aldım :D :D :D :

Oyla:
Üst Alt