Yardım Mi 6x stable rom güncelleme

erdemylcn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdem
Cihazım
xiaomi
Konular
14
]güncelleme geldi fakat telefonu aldığımda başka bir rom vardı adam her cuma güncelleme gelecek demişti cuma günü güncellemeyi kurduğumda telefon kafayı yemişti tekrar geri götürdüm ve stable rom çıkmış onu kurcam dedi şimdi stable rom kurulu bayadır bakmıyordum güncellemeye bugün baktım gelmiş kursam mı kurmasam mı diye ikilemde kaldım telefonu alalı 5 ay oldu tekrar aynı olay olursa adam telefona bakmaz bu romların kurulumundan falanda hiç anlamıyorum yardım edermisiniz
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
6X çin için üretilen bir model olduğu için global rom mevcut değil, bu yüzden Türkçe kullanabilmeniz adına EU rom kurulup verilmiş size. EU rom custom bir rom olduğu için ne yazık ki ota sistemi pek sağlıklı çalışmıyor ve kurulumda hatalar oluşabiliyor. Twrp üzerinden güncelleyeceği için hatalar oluşabilir, riskli bir durum sizin için. En garantili yöntemi manuel olarak kurmaktır. Cihazınızda anladığım kadarı ile twrp'de kurulu, forumda veya internette rom kurma ile ilgili konuları araştırırsanız sonuçlar alabilirsiniz. Basit bir işlem.

Oyla:

erdemylcn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdem
Cihazım
xiaomi
Konular
14
6X çin için üretilen bir model olduğu için global rom mevcut değil, bu yüzden Türkçe kullanabilmeniz adına EU rom kurulup verilmiş size. EU rom custom bir rom olduğu için ne yazık ki ota sistemi pek sağlıklı çalışmıyor ve kurulumda hatalar oluşabiliyor. Twrp üzerinden güncelleyeceği için hatalar oluşabilir, riskli bir durum sizin için. En garantili yöntemi manuel olarak kurmaktır. Cihazınızda anladığım kadarı ile twrp'de kurulu, forumda veya internette rom kurma ile ilgili konuları araştırırsanız sonuçlar alabilirsiniz. Basit bir işlem.
Güncelleme hakkında bilginiz varmı yani kursam genel anlamda bir değişikli olucak mı telefonda ? bu güncellemeyi nasıl manuel olarak kurucam bu konu hakkında vaktiniz varsa yönlendirirseniz memnun olmuş olurum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam böyle bir şey buldum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Son düzenleme:
Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Güncellemeye bağlı değişiklikler muhakkak vardır. Fakat şuan pek vaktim yok ve müsait değilim hocam, detaylı yazamıyorum. Acelesi yoksa biraz araştırma yapın, öyle güncelleyin.

Oyla:
Üst Alt