Yardım mi 6x miu 10 8.7.26 güncellemesi

metin12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 6x
Konular
11
İyi günler Arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım. mi 6x telefonuma(4/64) son gelen miu 10 8.7.26 güncellemesini yükledim. Telefon kasmaya başladı instagram tarayıcılar 4-5 saniyede açıyor. Bunlar düzelir mi ? yoksa kaldırayım mı ?

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
İyi günler Arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım. mi 6x telefonuma(4/64) son gelen miu 10 8.7.26 güncellemesini yükledim. Telefon kasmaya başladı instagram tarayıcılar 4-5 saniyede açıyor. Bunlar düzelir mi ? yoksa kaldırayım mı ?

Hoşgeldiniz Forumumuza.
Mi 6X Çin sürümlü bir cihaz. Gelen güncelleme China Beta Rom üzerinden gelmiştir veya Bootloader kilidini açıp TWRP üzerinden Xiaomi Eu Rom 8.7.26 kurmuş olabilirsiniz. Telefon hakkında bölümünüzü atmadığınız için tahminde bulunabiliyorum.
Resmi anlamda Global Rom gelmediği için cihazınıza Costum Rom'lar üzerinden ancak devam edebilirsiniz şu an Türkçe kullanmak için. Tabi Global Rom'da gelmesi zor gibi Port Rom çıkabilir Xiaomi Mi A2 üzerinden Xda Forumunu takip etmek lazım sorunlar olabilir şu an stabilite açışından kullandığınız sürüm üzerinde.

Bugün Xiaomi Eu Rom 8.8.2 sürümü yayınlanmasını bekliyoruz gün içerisinde isterseniz Forumumuz üzerinde bulunan konuyu takip edin.

Rom - MIUI EU Rom 8.8.2/8.8.3 Güncellemesi

Oyla:

Smackjack

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Samet
Cihazım
Xiaomi mi 6x
Konular
1
Bende de aynı telefon var nasıl güncelleme yaptın kardeşim yardımcı olur musun

Oyla:
Üst Alt