Sohbet Mi 6x Kullananlar Ve Alacak olanlar

mehmettyilmaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
anlamadım
Cihazım
samsung
Konular
11
Selamun aleykum herkese iyi forumlar. Mi 6x i bayaadır araştırıyorum. Kafamdaki tek soru işareti ois olmamasi ve bataryanın 3010 mH olmasi. Bu konuda kullananlar deneyimlerini paylaşırsa sevinirim. Bu konulardan şikayetci olan cok fazla olursa eğer duruma göre Mi8 SE yi bekleyeceğim.Değerli görüşlerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.

alpert86

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Xiaomi Mi 9T Pr
Konular
1
Alalı 1 hafta oldu (6x/6gb/128gb) ve genel olarak çok memnunum. Eis var ve bence yeterli seviyede iş görüyor. Batarya sosyal medya yoğunluklu bir kullanımda günü rahat çıkarıyor ve şarjı 1.30 saatte 0 dan 100 e ulaşıyor. Tabi Pubg gibi oyunları 1-1.5 saat oynayacaksanız günü çıkarmazsınız. Telefonu eleştirdiğim iki nokta var: 1.Arka kameralar çok çıkıntılı(kutudan çıkan kılıf kapatıyor) 2. 3.5 mm kulaklık girişi bulunmuyor. Bu fiyata alınacak en iyi modellerden birisi kesinlikle.

mehmettyilmaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
anlamadım
Cihazım
samsung
Konular
11
Teşekkürler hocam bende aldım 4 - 64 kullanıyorum şu anlık bir sorun yok dediğiniz gibi kamera çıkıntısı ve kulaklık girişi olmayışı etkiliyor biraz ama alıştık onada :).

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Namı değer Mi A2 bence bekleyin A2 çıksın global olanı alın

Batarya içinde şöyle söyleyeyim 3010 mAh sizi aldatmasın içindeki Snapdragon 660 batarya dostu işlemci bir gün rahat idare eder

mehmettyilmaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
anlamadım
Cihazım
samsung
Konular
11
Ben Samsung j7 prime den geçtim bu telefona hocam. Yaklaşık 15.20 gündür de kullanıyorum. İlk başta şarj çabuk bitiyor gibi geldi hatta aldığım kişiye de sordum ama sonradan pekte böyle olmadığını gördüm. Oyun oynarsam çabuk gidiyor oynamazsam sadece sosyal medyada takilirsam 1 günü çıkartıyor. J7 prime de ekran TFT batarya harcayan bı ekran yoktu 1 buçuk 2 güne yakın kullanıyordum bu telefonu alınca dünya varmış dedim :). Kamera güzel ses seviyesi güzel ekran gayet iyi yalan yok bazen şarj aletini alıp geziyorum ama yinede degiyor bu telefona. Bundan sonra xiaomi den başka cihaz kullanacagimi hiç düşünmüyorum :).

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Lenovo z5 te alinabilir o fiyata.

Sefa berk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sefa berk sa
Cihazım
Mi 6x
Konular
0
Kasma donma oluyor mu bide çin romu nu nasıl hallettiniz?angel~~

Turyapsm

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
xiaomi
Konular
1
Kasma donma yok hocam yağ gibi kayıp gidiyor. mi6x e global rom çıkmayacak. Eu rom kullanıyorum her hafta güncelleme geliyor manuel olarak yapıyorum ama bunun hiçbir eksi tarafı yok bana göre. Şuanlık memnunum alalı 2 ay falan oluyor. Çin rom falan diye hiç kafaya takma herşey Türkçe :)

Üst Alt