Yardım Mi 6 yı Pc ye Usb Yığın Depolama Aygıtı olarak bağlama?

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
Arkadaşlar Mi6 cihazımı pc ye bağladığımda Mtp olarak bağlanıyor. Cihazı USB Yığın Depolama olarak gösterme imkanımız var mı rootlu veya rootsuz?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
Hocam peki neden o şekilde bağlamak istiyorsunuz :)
Yanlışlıkla sildiğim nikah videomu geri getirmek için her türlü yolu sıraya koydum deneyeceğim o yüzden bilgi topluyorum hatun her gün soruyor hani geri getirecektin diye durum vahim hocam :))))

Oyla:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
" " usb mass storage olarak arattım bir ara banada lazım oldu hatta sistem dosyalarında bir dosyayı editleyip adb,mass storage yaparak çözüm sağlamıştım çok eski bir konu şimdi olmuyor herhalde yinede deneyebilirsin uzun zamandır lazım olmadı "adb,mass storage " olarak da aratabilirsin pc ye disk gibi okutabilirsen zaten dosya kurtarma programları işi çözecektir

Oyla:

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
" " usb mass storage olarak arattım bir ara banada lazım oldu hatta sistem dosyalarında bir dosyayı editleyip adb,mass storage yaparak çözüm sağlamıştım çok eski bir konu şimdi olmuyor herhalde yinede deneyebilirsin uzun zamandır lazım olmadı "adb,mass storage " olarak da aratabilirsin pc ye disk gibi okutabilirsen zaten dosya kurtarma programları işi çözecektir
Dediğiniz programı ve not defteri ile editleyip yapılan yöntemi okumuştum bootloader kilidinin açılmasını bekliyorum yarın akşam süre doluyor ondan sonra bakalım deneyip recuva tarzı programlarla derin bir tarama yapacam inşallah çözüme kavuştururum

Oyla:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
olursa buraya yazın sizden sonra bu şekilde işlem gereken arkadaşlarda yararlanır :)

Oyla:

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
olursa buraya yazın sizden sonra bu şekilde işlem gereken arkadaşlarda yararlanır :)
Olursa detaylı şekilde anlatım yapacam lazım olan olursa faydalansın forumda çok faydalı bilgiler var bilgisini tecrübesini paylaşanlardan Allah razı olsun

Oyla:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Yanlışlıkla sildiğim nikah videomu geri getirmek için her türlü yolu sıraya koydum deneyeceğim o yüzden bilgi topluyorum hatun her gün soruyor hani geri getirecektin diye durum vahim hocam :))))

Anladim peki hocam geçmiş olsun o zaman, umarim sorunsuzca hallededip getirebilirsiniz O Videoyu :)

Oyla:

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
Hocam root yaptım telefonu ama usb Enabler apk mi 6 da çalışmıyor sistem dosyasını editleme yönetimini de bir türlü bulamadım nette. Hatırlıyorsunız yardımcı olabilir misiniz

Oyla:

mfk925

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
22
Telefoncularda satılan küçük android usb type-c dönüştürülerden alsak samsung cihazlarda çalışan otg yle flaş disk bağlama olayını mi 6 da yapabilirmiyiz acaba ?

Oyla:

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
Telefoncularda satılan küçük android usb type-c dönüştürülerden alsak samsung cihazlarda çalışan otg yle flaş disk bağlama olayını mi 6 da yapabilirmiyiz acaba ?

Bağlarsın otg alıp normal Flash takarsan çalışıyor

Oyla:
Üst Alt