Soru Mi 6 yeni bildirim paneli

ssleqendss

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Sarı
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
10
Arkadaşlar miui 9 betada olan yeni notification shade özelliği mi 6'da miui 9 global stabil'e ne zaman gelir acaba? Quick reply stabile gelse tadından yenmez.

Son düzenleme:

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Henüz global beta ya yeni gelmiş bir özellikten bahsediyoruz, tam manasıyla sorunsuz ve stabil çalışana kadar kararlı roma ekleneceğini düşünmüyorum ;)

Oyla:

ssleqendss

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Sarı
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
10
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Henüz global beta ya yeni gelmiş bir özellikten bahsediyoruz, tam manasıyla sorunsuz ve stabil çalışana kadar kararlı roma ekleneceğini düşünmüyorum ;)
Ben o özelliği kullanmak istiyorum, glabal betaya geçmemin bir sakıncası olur mu? Ya da pişman olur muyum hocam?

Oyla:

ssleqendss

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Sarı
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
10
Tercih meselesi, size kalmış ;)
Önceki telefonumda rom işleriyle çok uğraşırdım fakat mi 6 alalı 4 gün oldu biraz çekiniyorum açıkçası, yani betaya geçerken bootloader kilidi, twrp gibi işlere giriyor muyuz? Yoksa internetten indirip güncelleme paketi olarak kurma şansım var mı? :)

Oyla:

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Önceki telefonumda rom işleriyle çok uğraşırdım fakat mi 6 alalı 4 gün oldu biraz çekiniyorum açıkçası, yani betaya geçerken bootloader kilidi, twrp gibi işlere giriyor muyuz? Yoksa internetten indirip güncelleme paketi olarak kurma şansım var mı? :)
Madem daha önce uğraşmışsınız, bootloader kilidini açmanızın size fazlasıyla faydası olacaktır. Global beta roma yedek aldıktan sonra güncelleyici üzerinden geçebilirsiniz.

Oyla:

ssleqendss

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Sarı
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
10
Madem daha önce uğraşmışsınız, bootloader kilidini açmanızın size fazlasıyla faydası olacaktır. Global beta roma yedek aldıktan sonra güncelleyici üzerinden geçebilirsiniz.
Bootloader kilidini hallettikten sonra ota üzerinden otomatik geliyor mu yoksa biz internetten indirip manuel mi yapıcaz?

Oyla:
Üst Alt