Rom mi 6 xenonHD

mahmutbk77

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
selamın aleyküm. arkadaşlar; bu romu kullanan varsa, kamera ses ve arayüz hakkında detay verebilirmi. iyi yada kötü.
rom haftalık mı güncelleniyor? yada stabil romlarda olduğu gibi belirsiz sürelerde mi güncelleniyor.

umittahakaratas

Uzman Üye
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
ümit
Cihazım
mi6
teşekkür ederim peki google kamera, dahili dolby atmos, olan resmi stabil rom varmı bildiğiniz
Dolby hic kurmadim oreo cihazlar icin bircok dolby gormustum forumlarda. Hazir kurulu gelen yok. Aosp rom ariorsan havoc oneririm pie surumu de var

mahmutbk77

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
Dolby hic kurmadim oreo cihazlar icin bircok dolby gormustum forumlarda. Hazir kurulu gelen yok. Aosp rom ariorsan havoc oneririm pie surumu de var
peki hocam tavsiye edermisiniz? miui 10 da şarj tüketimi arttı, bu yüzden custom rom kurmayı düşünüyorum. bir artısı olurmu eğer fark olmaz ise geçmek mantıklı olmaz bilginiz dahilinde ise yardımcı olabilirseniz sevinirim.

umittahakaratas

Uzman Üye
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
ümit
Cihazım
mi6
peki hocam tavsiye edermisiniz? miui 10 da şarj tüketimi arttı, bu yüzden custom rom kurmayı düşünüyorum. bir artısı olurmu eğer fark olmaz ise geçmek mantıklı olmaz bilginiz dahilinde ise yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Custom kurabilirsin aex rom suan gayet iyi

Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!