Yardım Mi 6 wifi mac adresi sorunu

lxxburakxxl

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
Mi6
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
sagit_global_images_V8.2.2.0.NCAMIEC_20170609.0000.00_7.1_global
Telefon Modeli
Mi 6 6/64
Bootloader Kilidi
Açık
Mi 6 cihazıma root attıktan sonra cihazın mac adresi 02:00:00 .... diye değişti ve şuan wifi kullanamıyorum wifi açma yerine dokunduğumda 5 saniye sonra geri kapanıyor hiç ağ göstermiyor. cihaz rootlu kilidi açık. yardımcı olursanız sevinirim,teşekkürler.

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
Bununla değişmeyi bi deneyin. Wifi modem veya routerinizi de kapatıp açabilirsiniz. Modem kendine otomatik olarak adress atıyor, telefonla çakışma olabilir

Oyla:

lxxburakxxl

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
Mi6
Konular
2
Bununla değişmeyi bi deneyin. Wifi modem veya routerinizi de kapatıp açabilirsiniz. Modem kendine otomatik olarak adress atıyor, telefonla çakışma olabilir
bu uygulama çevrimdışı çalışabiliyor değil mi? çünkü internete mobilden de bağlanamıyorum da apk sını atsam
olur mu acaba

Oyla:

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
Ayarlar/bağlantı ve paylaşım/en altta wifi vs sıfırlama var, onu da deneyin yapmadıysanız
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bu uygulama çevrimdışı çalışabiliyor değil mi? çünkü internete mobilden de bağlanamıyorum da apk sını atsam
olur mu acaba
APK sını atabilirsiniz

Oyla:

lxxburakxxl

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
Mi6
Konular
2
Ayarlar/bağlantı ve paylaşım/en altta wifi vs sıfırlama var, onu da deneyin yapmadıysanız
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

APK sını atabilirsiniz
apk yı attım çalıştırdım root iznini de verdim random mac adresi oluşturup simple changeye de bassam hard changeye de bassam ''setting mac.. please wait...'' ibaresi ekranda kalıyor 10 dakika bekledim ama hala aynı devam etti mecburen cihazı yeniden başlattığımda baktım lakin mac de bir değişiklik yok. Sanırsam normalde 10-15 saniyede değiştirmesi gerek

Oyla:
Üst Alt