Yardım Mi 6 wifi çekim kapsama alanı

danger2129

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Mi 6
Konular
1
İyi günler herkese, bir sıkıntım var. Mi 6 cihazımda wifi sıkıntısı yaşıyorum. Telefon modemin yanındayken bile full çekmiyor yan odaya gidince direk bağlantı kopuyor. Modemle alakalı bir problem yok diğer telefonlarda böyle bir sıkıntı yaşamıyoruz hatta diğer telefonlarla evin bir ucundan diğer ucuna kadar bağlantı kopma yaşanmıyor. Benzer bir konu göremediğim için mecburi olarak bu konuyu açtım. Yardım eden herkese şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum.

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
İyi günler herkese, bir sıkıntım var. Mi 6 cihazımda wifi sıkıntısı yaşıyorum. Telefon modemin yanındayken bile full çekmiyor yan odaya gidince direk bağlantı kopuyor. Modemle alakalı bir problem yok diğer telefonlarda böyle bir sıkıntı yaşamıyoruz hatta diğer telefonlarla evin bir ucundan diğer ucuna kadar bağlantı kopma yaşanmıyor. Benzer bir konu göremediğim için mecburi olarak bu konuyu açtım. Yardım eden herkese şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum.

Merhaba,

Cihazınızda yaşadığınız sorunun yazılımsal veya donanımsal olabilme ihtimali çok yüksektir. Ama cihaz incelemeleri tamamlanmadan sizlere vereceğimiz her bilgi yanlış olacaktır. Cihazın garantisi firmamıza ait ise kontrol / onarım süreci için destek almanız gerekmektedir. Garanti kontrollerini üzerinden sağlayabilirsiniz.

Üst Alt