Mi 6 type c-hdmi kablosu ile görüntü aktarma

emar2009

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Başlangıç
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
6
Mi 6 6 telefonumun tam ekran görüntüsünü smart tv ye kablosuz aktarabiliyorum. Ancak smart olmayan lcd tvye görüntü aktarmak için type c-hdmi dönüştürücü kablo aldım ancak kablo ile görüntü aktaramıyorum. Hdmi telefonu görmüyor. Var mı bir çözümü acaba?

Ekli dosyalar

• 2017-New-USB-3-1-Type-C-To-HDMI-Adapter-Cable-Male-To-Female-USB-C.jpg_640x640.jpg
    2017-New-USB-3-1-Type-C-To-HDMI-Adapter-Cable-Male-To-Female-USB-C.jpg_640x640.jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 105

kaptopril

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
mi 6
Konular
0
peki telefondan akıllı olmayan tv ancak hdmi desteği bulunan tv ye nasıl goruntu aktarabiliriz?

kaptopril

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
mi 6
Konular
0
teşekkür ederim hocam sağolasın

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
peki telefondan akıllı olmayan tv ancak hdmi desteği bulunan tv ye nasıl goruntu aktarabiliriz?

Hocam Aliexpresde Miracast destekli cihazlar var, o cihazlar ile kablosuz olarak görüntü aktarımı yapabilirsiniz. Uygun fiyatlı olanı vardı 7-10 dolar arası fiyatı vardı. Sorunsuz olarak hem bizim cihazda ve Android cihazlarda, hemde Ios platformunda çalıştığından bahsediyorlardı. İşin güzel yanı, telefona hiçbir şey bağlamak zorunda olmamanız.

Link:

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
bunu uygulama aracılığıyla felan yapabiliyor muyuz? play storeda var mı böyle bişi?

Son düzenleme:

Burak5005

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Orta
Cihazım
Mi note 3
Konular
0
Hocam merhaba Mi6 telefonumuzda "MHL (Mobile High Definition Link yada Mobil Yüksek Tanımlı Bağlantı)" desteği yok maalesef.
Merhaba, note 3 için
3'in 1 Type-C to Hdmi USB 3.0 Çevirici Dönüştürücü Adaptör BW3183 89,00 TL yerine 64,90 TL
aldim. Ama forumu yeni gördüm aktarma yapamıyorum.cozum var midir? Teşekkürler

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Arkadaşlar, Xiaomi'nin hiçbir cihazında USB üzerinden HDMI'a görüntü aktarma protokolleri olan MHL, Slimport v.b özellikler maalesef bulunmuyor. Dolayısıyla ne tür bir kablo, adaptör v.s. alırsanız alın, HDMI üzerinden görüntü aktarmanız mümkün değildir. Xiaomi sadece wi-fi üzerinden görüntü aktarmayı desteklemektedir. Eğer TV'de bu özellik yoksa bu özelliği sağlayan cihazlar alıp TV'ye bağlayarak wi-fi üzerinden aktarım yapmanız gerekiyor. Lütfen boş yere paranızı savurup maceralara girmeyiniz.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

haldunyetkin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
haldun
Cihazım
mı6
Konular
1
peki birşey sorucam diyelim bu ara cihazı aldık ve wifi üzerinden telefonu bağladık aynı zamanda telefonu evin internetine wifisine bağlayabiliyormuyuz acil yardım lütfen

Üst Alt