Yardım Mİ 6 twrp kurarken sistem kendini yenileyip duruyor yardım

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Hocam geçmiş olsun. Öcelikle başlığı yeniden düzenleyin lütfen, sonra uyguladığınız adımları yazın ki ne yaptınızı bilip ona göre yardımcı olalım

Yakupacikgz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yakup
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
6
Tamam tekrar fastboot moduna alip twrp yuklemeyi deneyin? Fastboot açılmıyor mu ?

hocam şuan fastbott moda aldım uyguladığım adım ise twrp dosyalarını vs indirdim cmd girdim adımları uyguladım sonra twrp geldi ekrana bende dosyayı telefona attım twrp dosyasını ama telefonda gözükmedi bende telefonu yeniden başlat dedim başlatırken android yazısı bir türlü gelmiyor sürekli sar başa olup duruyor

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
hocam şuan fastbott moda aldım uyguladığım adım ise twrp dosyalarını vs indirdim cmd girdim adımları uyguladım sonra twrp geldi ekrana bende dosyayı telefona attım twrp dosyasını ama telefonda gözükmedi bende telefonu yeniden başlat dedim başlatırken android yazısı bir türlü gelmiyor sürekli sar başa olup duruyor

Twrp yükledikten sonra alttaki adımları sakin sakin okuyarak yapın..

Rom kurulurken verileriniz silinecek, resim, video, müzik vs varsa PC’ye yedek alın..

Yedek aldıktan sonra twrp ye girip şu adımları yapacaksınız....

Kesinlikle ROM dosyasını hemen atmayın. 2.adımda atacaksınız rom zip dosyasını.

1- Wipe -> format data -> yes yazıyoruz. Format işlemi bittikten sonra, twrp ana ekrana gelip

Reboot ->recovery diyoruz twrp yeniden başlıyor.

Twrp ana ekrana geldikten sonra yükleyeceğimiz rom ve magisk 19.3 zip dosyasını telefon hafızasına atıyoruz. Tekrar twrp ana ekrana gelip,

2- Wipe -> advanced wipe -> 4 wipe yapıyoruz (dalvik,cache,system,data) dedikten sonra twrp ana ekrana gelip install kısmından önce rom dosyasını daha sonrada magisk 19.3 dosyasını yüklüyoruz...

İlk açılış 10 dk sürebilir, heyecan ve panik yapmıyoruz...

Yakupacikgz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yakup
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
6
hocam twrpyi nasıl kuracağım şimdi aynı cmdden mi yapacağım

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Stoya hocamın dediği gibi, twrp yi yeniden flashlamayı deneyin.

Üst Alt