Yardım Mi 6 Tuş Kilit Sesi İle Beraber Gelen Ses

firatgunes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fırat
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğretmen / Antrenör
Konular
5
Arkadaşlar 4aydır sorunsuz kullandığim mi6 som 15 gündür her tuş kilidi aç kapa yaptığımda, tuş kilidi harici bir ses çıkarıyor bir app bildiri sesi gibi naptım ne ettin çözemedim ara ara nette dolanırkende kendi kendine ses veriyor, başına gelen çözebilen varmıdır? Birde bu miui 9dan sonra şarj bi hızlı mı bitir ne

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar birkaç gün aradan sonra sorunu çözdüm, hiç yorum gelmemiş lakiin ben başına gelebilecek başka arkadaşlarıda düşünerek açıklamasını yapayım, Geçenlerde yüklediğim bir app benden NFC özelliğimi açmamı istemişti bende açtım son 10 gündür falan telefonun kılıfının içinde taşıdığım öğrenci akbili (manyetik kart) telefon nfc sayesinde kartı okumaya çalışmış ve bir tanımlama yapamadığı için her tuş kilidi açıp kapadığımda ve farklı applerde iken çıkan sesin sebebi buymuş. NFC kapattıktan sonra sorun tamemen ortadan kalktı. Ben her ihtimale karşı artık akbili kılıf içinde saklamıyorum malum manyetik kart başıma iş açmasın iyi forumlar.

Son düzenleme:

Betül

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Betül
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Benim telefonum da da aynı sorun var ve nfc kapansa da geçmedi yardımcı olabilecek var mı?

proofles

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
veysel
Cihazım
mi6
Konular
0
Ben de aynı dertten muzdaribim ve nfc kapatmam sorunu çözmedi. Başka bir çözüm önerisi olan yok mu?

Betül

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Betül
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Ben de aynı dertten muzdaribim ve nfc kapatmam sorunu çözmedi. Başka bir çözüm önerisi olan yok mu?
Telefondan soğuttu bu ses nerden çözüm bulabiliriz?
[doublepost=1521400243,1521399800][/doublepost]
Telefondan soğuttu bu ses nerden çözüm bulabiliriz?
İkinci alan bildiriminin üzerine tıklayıp ses ve titreşim seçeneklerini kaldırınca nfc açık olsa bile ses çıkmıyor. Çok şükür...

Mustafa Gökşen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Türkçe
Cihazım
Amazfit pace
Konular
1
Arkadaşlar 4aydır sorunsuz kullandığim mi6 som 15 gündür her tuş kilidi aç kapa yaptığımda, tuş kilidi harici bir ses çıkarıyor bir app bildiri sesi gibi naptım ne ettin çözemedim ara ara nette dolanırkende kendi kendine ses veriyor, başına gelen çözebilen varmıdır? Birde bu miui 9dan sonra şarj bi hızlı mı bitir ne

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar birkaç gün aradan sonra sorunu çözdüm, hiç yorum gelmemiş lakiin ben başına gelebilecek başka arkadaşlarıda düşünerek açıklamasını yapayım, Geçenlerde yüklediğim bir app benden NFC özelliğimi açmamı istemişti bende açtım son 10 gündür falan telefonun kılıfının içinde taşıdığım öğrenci akbili (manyetik kart) telefon nfc sayesinde kartı okumaya çalışmış ve bir tanımlama yapamadığı için her tuş kilidi açıp kapadığımda ve farklı applerde iken çıkan sesin sebebi buymuş. NFC kapattıktan sonra sorun tamemen ortadan kalktı. Ben her ihtimale karşı artık akbili kılıf içinde saklamıyorum malum manyetik kart başıma iş açmasın iyi forumlar.
Çok teşekkürler, aynı sorun bendede vardı. Banka kartını kılıcın içinde tutuyorum. Kartı çıkardım ve artık sorun çözüldü. Büyük bir dertten kurtardın beni.

saridayi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Mi6
Konular
1
Benim sorunumda nfc kapatınca çözüldü. Çok teşekkürler.

Üst Alt