Yardım Mi 6 telefonuma DerpFest ROM kurdum fakat performansı düşük.

hidribugno

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
mi 6
Konular
3
Romun performansını nasıl arttırabilirim? Galiba yüksek güç tüketen uygulamaların güç kullanımını kısıtladığı için böyle oluyor. İşlemci maksimum 2.45 ghz destekliyor ama uygulamada 2.36 yazıyor. Hayatımda ilk kez ROM kurduğum için çok bilgisizim, buraya bakarak kurdum. Lineage OS ROM tam performans verir mi? Mi 6 telefonuma resmi stabil MIUI 12 gelecek mi? Lütfen konumu kapatmayın

Canpro

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahimcan
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Meslek
Öğrenci
Konular
63
Hocam demekki bu rom bu kadar performans veriyor
bunu bi deneyin ama çok karştırmayın hocam programı sadece bazı yerlerde devre dışı yazan şeyleri performans yapabilirsiniz

Oyla:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Romun performansını nasıl arttırabilirim? Galiba yüksek güç tüketen uygulamaların güç kullanımını kısıtladığı için böyle oluyor. İşlemci maksimum 2.45 ghz destekliyor ama uygulamada 2.36 yazıyor. Hayatımda ilk kez ROM kurduğum için çok bilgisizim, buraya bakarak kurdum. Lineage OS ROM tam performans verir mi? Mi 6 telefonuma resmi stabil MIUI 12 gelecek mi? Lütfen konumu kapatmayın
Size cihazınız için en uygun rom tavsiye ediliyor ama siz ısrarla tek ve sorunlu bir rom üzerinden fikir almaya çalışıyorsunuz. Rom konusunda bilgisiz olduğunuzu söylemenize, cihazı bozma gibi korkunuz olmasına ve onca uyarılara rağmen. Ki kulaktan dolma bilgilerle o güzelim cihazı bozma ihtimaliniz de yüksek.
Önce ne yapmak istediğinize karar verin. Kim ne derse desin, Mi6 nın en iyi performansı alacağı rom Eu beta romdur.

Oyla:

intralot

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ekrem
Cihazım
mi6
Konular
0
eu beta romu çıktığı günden beri kullanıp dün gece bu romu kurdum. advanced settings bölümünde kernel profile var. battery ve performance seçenekleri var. performansı seçerek biraz kullan bakalım. yorumlarını yazabilirsin sonra buraya biz de bilgileneleim. Bir süre kullanmayı düşünüyorum bu romu..

Oyla:
Üst Alt