Soru Mi 6 SORU?

erdem2003

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
17
Arkadaşlar geçen yılın yorumlarına vs baktım da mart ayında çıkan mi 5 bu siteye kasım ayı gibi gelmiş.
Mi 6 da da böyle olur mu? her ne kadar hekes 1 ay içinde gelir dese de bnim şüphem var?
Mi 5 de de böyle olmuş ama Kasım gibi ancak gelmiş? Sizce nasıl olur? Yöneticiler sizden de yardım bekliyorum.

Son düzenleme:

Xiaomi Mi5™

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mavi
Cihazım
Blue Whale
Konular
17
Sayfada bazı satıcılar satışına başladı fakat hepsiburadaya filan 1-2 ay sonra gelebilir (imei vb. Baya sorun olabilir)

Oyla:

KaracaKayhan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Karaca
Cihazım
Mi 5S
Konular
10
Bence resmi satışların erken bir tarihte başlamasını pek beklemeyin...
Buna bende katılıyorum çünkü karaborsa cihazı zaten stoklu satış biraz zaman alabilir.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

xtrem06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ramazan
Cihazım
Mi9 lite
Konular
2
Çin'de bile stok sıkıntısı var. buna bağlı olarak artan fiyatlar var. klâsik xiaomi taktiği.guya düşük fiyatli f/p cihazı çıkarır ama hiç bir zaman o fiyattan bulamassiniz. ayrıca stok bulmak ayrı dert. derken farkli renkler bulunmaz vs vs

Mi5 &tapatalk

Oyla:

mrsoldz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ENES
Cihazım
IPHONE 6S
Konular
5
ben antalyada güvenilir bir vatandaştan aldım. mi5'ten epey bi iyi. çift sim kart ve tüm her şey gayet iyi çalışıyor.

Oyla:

S.OZMEN

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
sebahattin
Cihazım
lg g3
Konular
0
Arkadaslar mi 6 gurcistanda bulunurmu ve fiyat uygunmudur

Oyla:

mrsoldz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ENES
Cihazım
IPHONE 6S
Konular
5
mi 6 mi selfie çekimde başarısız?
titremeleri engelleyemeyen yazılım mı eksik?
ya da tamamen rom'a atilan yazilim kaynakli ana bir problem mi var ?

sonuc olarak koskoca bir marka boyle bir sorun cikarmaz, zannedersem tamamen yazılımsal bir sıkıntı var.

soyle ki;

selfie cekimde titreme yaparak çekiyor fotoğrafı. ışık altında, güneşli alanda vs denendi yinede bana misin demiyor.

Oyla:

erdi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet Erdinç
Cihazım
Preo P2
Konular
0
Benim de farklı bir sorum olacak. Şimdi mi 6 da global rom çıkmadı. İleride global romlu telefon çıkar mı yoksa global rom yüklenmiş(güncellemiş) aslında china romlu cihazlar mı çıkmaya devam eder. Yani konuyu şu noktaya getirmek istiyorum. Şimdi alınacak china rom temelli mi 6'ya , global rom çıktığında yüklemek ile doğrudan global romlu üretilen cihaz arasında bir fark olur mu ? özellikle 4.5g için eksik olan bi band desteği varmış. Global romda donanımsal olarak da böyle bir fark olur mu ?

Oyla:

ertanx

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Teknisyen
Konular
48
Benim de farklı bir sorum olacak. Şimdi mi 6 da global rom çıkmadı. İleride global romlu telefon çıkar mı yoksa global rom yüklenmiş(güncellemiş) aslında china romlu cihazlar mı çıkmaya devam eder. Yani konuyu şu noktaya getirmek istiyorum. Şimdi alınacak china rom temelli mi 6'ya , global rom çıktığında yüklemek ile doğrudan global romlu üretilen cihaz arasında bir fark olur mu ? özellikle 4.5g için eksik olan bi band desteği varmış. Global romda donanımsal olarak da böyle bir fark olur mu ?

şimdi mi 6 alsanız ilerde global rom çıkarsa kurar kullanırsınız. rom geriye ve ileriye dönük tüm mi6 cihazları kapsar. Mi6 tanıtımında global versiyon (band 20) destekli cihaz tanıtmadı. TT ve Turkcell de hiç sıkıntı olmuyor.

Oyla:
Üst Alt