Yardım Mi 6 şebeke ve wifi yok

erdimerdi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
erdi
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Cihazı fabrika ayarlarına aldım. Sonra wifi ve şebeke gitti. Daha doğrusu simkartı görmüyor. Yeni rom attım fastboot dan fakat düzelmedi.

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
Bende de aynı sorun var. Eu 11 ve global stabilde bir anda şebeke gidiyor telefonu kapatıp açınca geliyor. Eu stabil 10.4.3 yükledim şimdilik çözüldü.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

erdimerdi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
erdi
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Bende de aynı sorun var. Eu 11 ve global stabilde bir anda şebeke gidiyor telefonu kapatıp açınca geliyor. Eu stabil 10.4.3 yükledim şimdilik çözüldü.

benim imei silinmiş ondan sanırım. Bende simkart görmüyor zaten wifi falanda yok restart atsamda düzelmiyor.

Oyla:

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
benim imei silinmiş ondan sanırım. Bende simkart görmüyor zaten wifi falanda yok restart atsamda düzelmiyor.
O zaman farklı bir durum. Bende wifi var şebeke gidiyor. Modem dosyalarını bulup twrp den flaslaman gerekir. Onu biraz araştır ben de tam bilmiyorum

Oyla:

RezzNar

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
8
Cihazı sıfırlayacağınız zaman Twrp üzerinden Wipe & Format Data yes yapmanız gerekiyor. Yeni rom yükleyeceğiniz zamanda keza temizinden bir wipe yapmanız gerek ancak cihaz üzerinden fabrika ayarlarına sıfırlarsanız imei silinir.

Oyla:
Üst Alt