Yardım Mi 6 Şarj Çabuk bitmesi

Berkantfc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkant
Cihazım
Xiaomi mi 6
Meslek
Mekatronik Teknike
Konular
6
Mi6'yla 4 yılı devirdik; ancak pil artık telefonu kullanmaya korkar seviyeye geldi. 4 5 saat ekran süresi alsam yeter. Telefon rootlu, root vs modüllerle arttırma yolu var mıdır? Deji batarya alsam memnun kalır mıyım?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

snmzcm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cem
Cihazım
mi6 6/64
Konular
1
aynı durumda olmakla beraber telefonumu seviyorum, sırf batarya kaynaklı telefon değiştirmek istemiyorum fakat güvenilir batarya bulmakta güç

Seken

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ne ?
Cihazım
Mi 6
Konular
5
bende aynı durumdayım. hatta az önce genpa ve xiaomi türkiye ile görüşme sağladım. ellerinde batarya olduklarını fakat satışı olmadığını söylüyorlar. benim cihaz ithalatçı garantili 2018 ocakta almıştım. cihaza orjinal batarya nasıl buluruz varsa bi yol bilen çok makbule geçer.

Akşam antutu bench ile test yaptım 330.000 puan çıkardı günümüzde halen daha canavar bana göre. miuitr rom ile çalıştırıyorum çok başarılı şuan. tek problem şarjda.

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
Bu saatten sonra pil konusunda verim almanız imkansız. Mesela dün Galaxy Note 4 telefonuma aldığım sıfır Deji pili taktım. Akşam fulledim neti kapattım ve yattım sabah %10 şarj gitmişti. Teefon sıfır sadece discord yüklü o kadar. Ev telefonu niyetine kullanılacak. Yani işin özü şu. Telefonunuzun pili bu ay içinde yeni teknoloji ile üretilmiş olsa bir 4 sene daha giderdi ama artık piyasada ki pillerin bile üretim tarihin kim bilir ne...

RAPTURE1958

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Booker Dewit
Cihazım
Mi 5
Konular
0
Fiyat çok gelmezse Nohon batarya öneririm.

RAPTURE1958

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Booker Dewit
Cihazım
Mi 5
Konular
0
Mi 5 için kullanmıştım ekran süresi 3 saati geçmezken 4-5 saati görür olmuştum. Ama bu bataryanın da ömrü maksimum bir yıl ben 5 sene kullandığım telefon için iki kere değişim yapmıştım bu bataryayla. Benim aldığım zaman dolar kurunun etkisiyle 80-90 tlydi.

turkeycel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif
Cihazım
xiaomi Mi 6
Meslek
Mühendis
Konular
10
Mi 6 için deji kullanıyorum yaklaşık 4-5 ay olmuştur. Pil sağlığı 3100mAh olarak görünüyor. Günlük kullanımı fazlasıyla karşılıyor. Isınma problemi yaşamadım belki havalar ısınınca problem olabilir bilmiyorum. Orijinal bataryanın %80 seviyesinde verimli diyebilirim

dpolat_62

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Diyar Polat
Cihazım
P30 Pro
Meslek
Teknik Servis ve Y
Konular
0
batarya alırkan üretim yılına dikkat etmek gerekiyor sıfır batarya olsada üretim tarihi 2019 sa rafda ömrü azalmıştır. Orjinal mi bataryası mi6 için güncel tarihli bulmak çok zordur ama deji vb markalar güncel tarihli bataryalar üretmektedir

Üst Alt