Soru mi 6 saat widget

• Konbuyu başlatan slash
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 5
  • Görüntüleme 4K

slash

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi band 2
Konular
19
mi 6 kendi widgetlarındaki iki tip saat çok klas, ekranın tam sol üstüne oturması vs. çok güzel duruyor fakat ekranın yarısını kaplıyor aslında küçük olmasına rağmen. onun kullandığı alanı küçültme şansımız var mı?

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Aynı sorun bende de var varmı çözümü konuyu izlemekteyim

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Bunu stock rom kullanarak küçültme şansınız maalesef yok. Ama farklı temalar yükleyerek, tema içinde bulunan daha küçük widgetleri kullanabilirsiniz, yada telefonunuz rootlu ise "clock_2x4" dosyasını parçalayarak yapabilirsiniz.

Oyla:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Hocam Weather M8 adlı hava durumu uygulamasını denemenizi tavsiye ederim. Bu uygulamanın Widget'larını istediğiniz gibi oranlayabiliyorsunuz ekrana.

Eğer hava durumu ile saate sahip bir widget kullanmak isterseniz deneyin. Epic romda saatte geri kalma sorunu da yaşamadım, uygulamanın Açılışta başlatma - arka planda başlatma ayarları kapalı olmasına rağmen. Bu uygulamayı da Miui Pro romda keşfettim, o romda Stock Hava durumu uygulaması yerine yüklü olarak geliyordu.

Oyla:

slash

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi band 2
Konular
19
Bunu stock rom kullanarak küçültme şansınız maalesef yok. Ama farklı temalar yükleyerek, tema içinde bulunan daha küçük widgetleri kullanabilirsiniz, yada telefonunuz rootlu ise "clock_2x4" dosyasını parçalayarak yapabilirsiniz.
hocam hiçbir temada farklı saat widgetına denk gelmedim sadece kilit ekranında farklı saatleri oluyor temaların.

Hocam Weather M8 adlı hava durumu uygulamasını denemenizi tavsiye ederim. Bu uygulamanın Widget'larını istediğiniz gibi oranlayabiliyorsunuz ekrana.

Eğer hava durumu ile saate sahip bir widget kullanmak isterseniz deneyin. Epic romda saatte geri kalma sorunu da yaşamadım, uygulamanın Açılışta başlatma - arka planda başlatma ayarları kapalı olmasına rağmen. Bu uygulamayı da Miui Pro romda keşfettim, o romda Stock Hava durumu uygulaması yerine yüklü olarak geliyordu.
birazdan deneyeyim hocam sağol

Oyla:

slash

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi band 2
Konular
19

mi clock uygulaması var o da bunun gibi saat konusunda farklı boyutları var falan ama sol köşeye oturmuyor yine orijinal widget gibi, ben mi çok takıntılıyım :)

Oyla:
Üst Alt