Sohbet Mi 6 rekor ekran süresi 2.5 yıllık

kubilayk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kubilay
Cihazım
Mi 6
Konular
2
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
şehirdışında olduğum için full mobil veri ve band 4'e bağlı durumda. oyun da oynadım. revos 9.9.21
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

kesinlikle en doğru karar (:

Merhaba, değerler müthiş google da kısa bir araştırma sonucu indirme linkine ulaştım fakat dil seçeneklerinde sadece ispanyolca seçeneği görünüyor eksik bir bilgi mi yoksa siz ingilizce olması için ayrıca bir işlem mi yaptınız?

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
Merhaba, değerler müthiş google da kısa bir araştırma sonucu indirme linkine ulaştım fakat dil seçeneklerinde sadece ispanyolca seçeneği görünüyor eksik bir bilgi mi yoksa siz ingilizce olması için ayrıca bir işlem mi yaptınız?

dil seçeneklerinde hepsi var hocam Türkçe de dahil. ben ingilizce kullanıyorum

bu arada güncellemeyi unutmuşum, 2 gün önce onbir buçuk saat ekran süresi aldım. bugün rom kurayım dedim format attım silindi ekran görüntüsü, bilgisayarda duruyorsa paylaşırım.

kubilayk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kubilay
Cihazım
Mi 6
Konular
2
dil seçeneklerinde hepsi var hocam Türkçe de dahil. ben ingilizce kullanıyorum

bu arada güncellemeyi unutmuşum, 2 gün önce onbir buçuk saat ekran süresi aldım. bugün rom kurayım dedim format attım silindi ekran görüntüsü, bilgisayarda duruyorsa paylaşırım.

Hocam teşekkür ederim, biraz farklılık aramam sebebiyle @mkepenek1 hocamın önerdiği rom'u deneyimlemek istedim, performans ve pil konusunda beni oldukça memnun etti sizde benim gibi farklı romları kullanmayı seviyorsanız kesinlikle öneririrm.

@mkepenek1 Hocam sizlere de ayrıca teşekkür ederim bu romu bize önerdiğiniz için.

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
Hocam teşekkür ederim, biraz farklılık aramam sebebiyle @mkepenek1 hocamın önerdiği rom'u deneyimlemek istedim, performans ve pil konusunda beni oldukça memnun etti sizde benim gibi farklı romları kullanmayı seviyorsanız kesinlikle öneririrm.

@mkepenek1 Hocam sizlere de ayrıca teşekkür ederim bu romu bize önerdiğiniz için.
hangi rom hocam

Üst Alt