Yardım Mi 6 Reklamlar

denizssl

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Deniz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
12
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 10.0 | Kararlı 10.0.1.0(OCAMIFH)
Telefon Modeli
MI 6
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar Mi 6 cihazımda telefonun kendi uygulamalarında reklam görüyorum. Neden böyle saçma bir şey yapmışlar? Kapatmanın/gizlemenin bir yolu var mı? İnternette Xiaomi nin ucuz/bütçe dostu cihazlarında reklam gösterdiğiyle ilgili bir haber gördüm ancak Mi 6 nın ucuz model grubuna girdiğini düşünmüyorum. Yardım ederseniz çok sevinirim.

ertancetin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Mali Müşavir
Konular
63
Reklam gördüğünüz her kısımda (mesela temalarda) ayarlar kısmına girin oradan "tavsiyeleri al ya da reklamları kapat" diye bir seçenek olması gerekiyor. Oradan kapatabiliyorsunuz. En sinir olduğum şeylerden birisi. Az önce de telefona app manager diye bir uygulama yükledi kendi kendine. Sinirimden miui globalden başka custom romlara geçiyorum. Bu kadar da olmaz ki ya. Zaten her tarafımız reklam bir de telefonun kendi reklamıyla uygulamalarıyla uğraşıyoruz. Bunaldım artık. Ne kaldırabiliyorsun ne gizlemene kendisi izin veriyor. Saçma sapan şeylerle uğraşıyoruz. Biraz dikkat etmesi gerekiyor Xiaomi'nin artık.

Oyla:

denizssl

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Deniz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
12
Reklam gördüğünüz her kısımda (mesela temalarda) ayarlar kısmına girin oradan "tavsiyeleri al ya da reklamları kapat" diye bir seçenek olması gerekiyor. Oradan kapatabiliyorsunuz. En sinir olduğum şeylerden birisi. Az önce de telefona app manager diye bir uygulama yükledi kendi kendine. Sinirimden miui globalden başka custom romlara geçiyorum. Bu kadar da olmaz ki ya. Zaten her tarafımız reklam bir de telefonun kendi reklamıyla uygulamalarıyla uğraşıyoruz. Bunaldım artık. Ne kaldırabiliyorsun ne gizlemene kendisi izin veriyor. Saçma sapan şeylerle uğraşıyoruz. Biraz dikkat etmesi gerekiyor Xiaomi'nin artık.
Teşekkürler. Çok haklısın.

Oyla:
Üst Alt