Yardım Mi 6 pil sorunu

Serdar82

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Mi9 8GB/128GB
Konular
46
Arkadaşlar pil kullanımına baktım bu degerler normalmi
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

abayrak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem B.
Cihazım
Mi 6
Konular
9
Arkadaşlar pil kullanımına baktım bu degerler normalmi

Hocam ekran süresi ve açık kalma süresini gösterir ekran görüntülerini atsaydın yorumda bulunurduk,
Ayrıca mi6 ekran süresi diye başka konu var oradan bakabilirsin başka mi6lar ne kadar ekran süresi almış.

Oyla:

aziztezcan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aziz Tezcan
Cihazım
Xiomi mi 6
Konular
29
şu mi6 yı 1 yıldır kullanıp 4 saatten fazla ekran süresi alan var mı ? yoksa ben mi hayvan gibi kullanıyorum abi 3 saat alıyorum ya 3 saat neye yeter

Oyla:

ChamYapragi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Başlangıç
Cihazım
Mi 6
Konular
3
şu mi6 yı 1 yıldır kullanıp 4 saatten fazla ekran süresi alan var mı ? yoksa ben mi hayvan gibi kullanıyorum abi 3 saat alıyorum ya 3 saat neye yeter
3 aydir kullaniyorim oyun, internet vs ile 1.5 gun nornal sure 7 saat ekran suresi
Oyun cok oynamazsam ekran suresi 9 saate cikiyor geciyor bile sarj sureside 2 gune cikiyor

Oyla:

aziztezcan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aziz Tezcan
Cihazım
Xiomi mi 6
Konular
29
satıp mi note 3 almak istiyodum da durduk yere orta tuşu bozuldu... anlam veremedim para etmiyor şimdide

Oyla:

Serdar82

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Mi9 8GB/128GB
Konular
46
Hocam ekran süresi ve açık kalma süresini gösterir ekran görüntülerini atsaydın yorumda bulunurduk,
Ayrıca mi6 ekran süresi diye başka konu var oradan bakabilirsin başka mi6lar ne kadar ekran süresi almış.

Benım anlamadıgım android sisteminin kullandıgı pil oranı yüzde elli cok degilmi

Oyla:

ChamYapragi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Başlangıç
Cihazım
Mi 6
Konular
3
Benım anlamadıgım android sisteminin kullandıgı pil oranı yüzde elli cok degilmi

Valla yuksek denebilir ben ona hic dikkatli bakmiyorum donanim kismi ilgilendiriyor beni.
Ama kullandigin rom ile ilgili de olabilir veya diger bircok etken kullanim sureni etkileyebilir. Mesela son iki gundur bulungudum bolge cok sicak telefonun bataryasi 40 41 derecelere kadar cikiyor bu durumda sarj sureleri de otomatikman dusuyor. Yada hat cekmeyen bolgeye gidiyorum surekli 3g 4g geciyor degisiyor bircok etken surende sikintilar yasatabilir. İlk once batarya sicakligina bak 40 lara yaklastiysa suren ondan kisalmistir ondan sonra rom ve arkaplan islerine bazen romdan dolayida olabilir yada bataryan olmus olabilir bu seferde servis yolu gozukur

Oyla:

Serdar82

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Mi9 8GB/128GB
Konular
46
Valla yuksek denebilir ben ona hic dikkatli bakmiyorum donanim kismi ilgilendiriyor beni.
Ama kullandigin rom ile ilgili de olabilir veya diger bircok etken kullanim sureni etkileyebilir. Mesela son iki gundur bulungudum bolge cok sicak telefonun bataryasi 40 41 derecelere kadar cikiyor bu durumda sarj sureleri de otomatikman dusuyor. Yada hat cekmeyen bolgeye gidiyorum surekli 3g 4g geciyor degisiyor bircok etken surende sikintilar yasatabilir. İlk once batarya sicakligina bak 40 lara yaklastiysa suren ondan kisalmistir ondan sonra rom ve arkaplan islerine bazen romdan dolayida olabilir yada bataryan olmus olabilir bu seferde servis yolu gozukur
Valla bugün sahildeydim cabuk bitti baya cabuk hemde bide servisden yeni aldım sayılır ghost screen sorunundan servisdeydi dönüşünde batarya performans ı düştü gibi ama havalarda olabılır

Oyla:

ChamYapragi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Başlangıç
Cihazım
Mi 6
Konular
3
Valla bugün sahildeydim cabuk bitti baya cabuk hemde bide servisden yeni aldım sayılır ghost screen sorunundan servisdeydi dönüşünde batarya performans ı düştü gibi ama havalarda olabılır

Sicak hava kesinlikle etkili cunku batarya ne cok sogukta kalacak nede sicakta uc noktalara yaklastikca performansi duser. Ama siz o durumu takip edin ghost screenden gelen cihazinizda bu seferde batarya performansi dusmus. Sizin yerinizde olsam 1 2 gun durumu izler vakit kaybetmeden servis ile irtibata gecerdim.

Oyla:

by_hector

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Mi9T
Meslek
Topoğraf
Konular
60
Konu ile alakalı değil ancak bataryam eskisi gibi gitmemeye başladı şuan Gaziantepteyim ve mi storeyi arayıp bataryayı sordum fiyatı 100 tl dediler acaba orjinal midir bi sıkıntı yaşar mıyım?

Oyla:
Üst Alt