Mİ 6 Panel

v10furkanv10

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
iPhone 6
Konular
4
Bu mi 6 panel olayı nedir bileniniz var mı iki farklı panel ile üretiliyormuş. sanırım jdi ve lg hangi panel daha iyi

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Ayarlar - Telefon Hakkında - Çekirdek Sürümüne, Donanım Testlerine girene kadar tıkla hocam. Donanım Testleri menüsünden 2. seçenek olan Check Version Info yazan yere tıklayın. Orada lcm version yazan yerde panel adı yazar

Sonra da burdan devam et hocam :)
Yardım - Mİ 6 da LG Panel

Son düzenleme:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Şuan için kesin Şu veya bu panel iyi diyebileceğimiz bir durum yok. LG panellerde; özellikle Mi5'lerde ve Bazı Mi5s'lerde Ghost Screen sorunu olduğu için, herkes Jdi panelli cihaz istiyor artık. Fakat LG panelli Mi6'larda henüz bu tarz sorunlar görmedik.

v10furkanv10

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
iPhone 6
Konular
4
Ayarlar - Telefon Hakkında - Çekirdek Sürümüne, Donanım Testlerine girene kadar tıkla hocam. Donanım Testleri menüsünden 2. seçenek olan Check Version Info yazan yere tıklayın. Orada lcm version yazan yerde panel adı yazar

Sonra da burdan devam et hocam :)
Yardım - Mİ 6 da LG Panel
Usta bunları biliyorum zaten ben sadece hangi paneli daha iyi olduğunu öğrenmek istedim kuzenime aldık Bi mi 6 da ben alacam ayin 15 inde jdi panel tercihim olur bu yüzden hangi satıcıların yada hangi model numaralı cihazların jdi panel olduğunu öğrenmek istiyorum
[doublepost=1512890055,1512889953][/doublepost]
Şuan için kesin Şu veya bu panel iyi diyebileceğimiz bir durum yok. LG panellerde; özellikle Mi5'lerde ve Bazı Mi5s'lerde Ghost Screen sorunu olduğu için, herkes Jdi panelli cihaz istiyor artık. Fakat LG panelli Mi6'larda henüz bu tarz sorunlar görmedik.
Hangi satıcı veya hangi model numaralı cihazlar jdi panel kullanıyor tabi jdi panel varken kimse lg panel tercih etmez hocam :)

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Usta bunları biliyorum zaten ben sadece hangi paneli daha iyi olduğunu öğrenmek istedim kuzenime aldık Bi mi 6 da ben alacam ayin 15 inde jdi panel tercihim olur bu yüzden hangi satıcıların yada hangi model numaralı cihazların jdi panel olduğunu öğrenmek istiyorum
[doublepost=1512890055,1512889953][/doublepost]
Hangi satıcı veya hangi model numaralı cihazlar jdi panel kullanıyor tabi jdi panel varken kimse lg panel tercih etmez hocam :)

Bildiğim kadarı ile cihazı açmadan anlamanın bir yolu yok hocam. Fakat eğer siz bir yolunu öğrenirseniz; forumda paylaşırsanız memnun oluruz :)

v10furkanv10

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
iPhone 6
Konular
4
Bildiğim kadarı ile cihazı açmadan anlamanın bir yolu yok hocam. Fakat eğer siz bir yolunu öğrenirseniz; forumda paylaşırsanız memnun oluruz :)
Sanırım en garanti yol satıcıya sormak öğrenirsem paylaşırım tabiki :) belki bu konuda daha bilgili forumdaşlarımız bilgilendirir

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Bildiğim kadarıyla mi6 da jdi panel var

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Bende Böyle biliyorum hocam lg panel görmedim hiç bende de jdi var
[doublepost=1512892403,1512892148][/doublepost]Yanlış hatırlamıyorsam cepport 15 gün gibi bir süreçte iade alıyor du cihaz açılsa bile
Yinede en Iyi cevabı cepport verir

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
[doublepost=1512892403,1512892148][/doublepost]Yanlış hatırlamıyorsam cepport 15 gün gibi bir süreçte iade alıyor du cihaz açılsa bile

Sonrasında yeni üretimlerde LG Panel'de çıkmaya başladı hocam. Keşke Sadece Jdi Panelle üretilmeye devam etseydi ama. Hatta LG Panelli cihazlar, Eski üretim Jdi Panelleri cihazlara göre daha hafifmiş. Bunun da sebebini merak ettim gerçekten. Seramik Versiyon Jdi Panel v Lg Paneli karşılaştıran bir kişi belirtmişti forumda bunu da, hassas terazi üzerinde.

cepport

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cepport
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
15 gün içerisinde üründe kutusunda ve aksesuarlarda sizden kaynaklı herhangi bir hasar olmaması durumunda iade hakkınız mevcut efendim.

Üst Alt