Mod Mi 6 Miui 10 İçin Dolby Atmos

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Hocam eski çınarlar kara cahil olmaz olamaz olmamalı,gençliğin eski çınarlardan öğreneceği çok şey var daha.ayrıca teşekkür ederim skorpi hocam.aslında çok fazla kulaklık kullanan biri değilim ama kullandığım zaman da en iyisini isterim.zamanında birkaç kez dolby yükledim ve evet sesi yükseltiyor dolby ama ne zaman doby yüklesem hep bi cızırtı oluyordu ve dolby yi kaldırınca cızırtıdan kurtuluyordum.o yüzden uyuz oluyorum dolby ye :)hocam viper i tavsiye ederim gerçekten,eğer cihazda,magisk varsa viper in v1.7 versiyonunu twrp den flaşlayalım,flaşlarken ses yükseltme tuşuna basmamızı isteyecek 3 kez.basalım gitsin yüklensin sonra reboot yapalım masaüstündeki viper i açalım bu ayarları yapalım mis gibi olalım :)
Viperin son sürümünü kullanıyorum 2.7.0.0 gayet güzel.

Emumaster

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rüstem
Cihazım
Mi 6
Konular
26
Telefon bootlop'a düşerse tekrar eski haline nasıl getirebiliriz?

BigWolf1299

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hayati
Cihazım
Gionee M5
Konular
2
Dolby diye girdim ama dolby den bahseden yok :D:D:D. Dolby kuran yokmu? Bir sürü mod denedim hepsi telefonu bootloop yapıyor. Bunu deneyen yokmu?
Bende burada paylaşılan dolby kurdum ama hata veriyor, açılmıyor

Omrkrcl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
1
Merhaba aradaşlar,

Yabancı forumun birtanesinde Mi 6 için bulduğum Miui 10 Global Beta'da çalışan Dolby Atmos programını sizinle paylaşayım dedim. Kendim denedim çalışıyor.

Twrp'den kuruluyor. Kurmadan önce sorun oluşması ihtimaline karşın TWRP den yedek almayı unutmayın.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Download:

LİNKTE PROGRAM YOK

Üst Alt