Soru Mi 6 Kasa Yamulması ve yan tuşlar

t3ntativ3

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Onur Şahin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3
Merhaba arkadaşlar. 2.5 senedir mi 6 kullanmaktayım. Cihazın kasası yamuldu. Bayadır idare ediyorum. Arka kapak tam oturmuyor dolayisiyla. 2-3 defa yapıştırdım ama yine köşelerden açılıyor. Yeni telefonda almak istemiyorum. Malum yeni cihazlar çok pahalı. Telefonuda çok seviyorum çok seri hala ilk günkü gibi. Şimdi yaptırmaya kalksam 200 lira civarina yapiyorlar. Bir de power tusu tam basmiyor. Yani ortalama bana 400 liraya mal olacak. Yaptirmaya deger mi ?

bigadicking

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Aslan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
0
Eğer temiz işçilik yapılacağına ve telefonu kullanmaya devam edecekseniz bence değer. Bugün Mi6nin değeri bana göre hala 2000 seviyesindedir.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
27
Mi6 da kasa çok sağlam normal şartlarda yamulması zor arka cepte taşınıp üzerine oturuldu ise bilemem tabi. Yani demem o ki batarya şişmiş ise de arka kapağı atar veya kasayı zamanla büker buna da bir baktırın. Aklıma gelmişken yazayım dedim. 400 liraya kesinlikle değer yalnız kaliteli bir yere yaptırın. Mi6 efsanedir :)

Oyla:

cesurtr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
25
Kaliteli şekilde yapılırsa bence yapılmaya değer telefon hâlâ güncel sonuçta amiral ve bana göre kasası tasarımı oldukça iyi

Oyla:

t3ntativ3

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Onur Şahin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mi6 da kasa çok sağlam normal şartlarda yamulması zor arka cepte taşınıp üzerine oturuldu ise bilemem tabi. Yani demem o ki batarya şişmiş ise de arka kapağı atar veya kasayı zamanla büker buna da bir baktırın. Aklıma gelmişken yazayım dedim. 400 liraya kesinlikle değer yalnız kaliteli bir yere yaptırın. Mi6 efsanedir :)
Hic uzerine oturmadim. Bi keresinde sinirlenip duvara atmistim ondan sonra oldu galiba :) gsmiletisim diye bir yer var İstanbul Kadikoyde baya iyiymis oraya vermeyi dusunuyorum.

Oyla:

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
27
Hic uzerine oturmadim. Bi keresinde sinirlenip duvara atmistim ondan sonra oldu galiba :) gsmiletisim diye bir yer var İstanbul Kadikoyde baya iyiymis oraya vermeyi dusunuyorum.

Sakin hocam giggle~~ Evet orayı bende duydum hadi bakalım hayırlısı

Oyla:
Üst Alt