Mod (31.01.20) Oreo-Pie - Mi 6 Kamera İçin All İn One Miui 10 (AI-Sahne modları-Camera2api-60FPS...)

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Merhaba Hocam ben 1 hafta önce falan BL kilidini açmaya karar verdim açtım custom romlar'a baktım en mantıklı global da kalmak dı ama stabil yerine global beta içime sindim onu yükledim üzerine magisk ile rootladım ve forumu takip ederek bazı modüller kurdum Mi 6 telefonuma neyse sıkıntı yoktu şuana kadar
son olarak Gcam kurayım dedim ve baya araştırdım 3 farklı yöntem gibi birşey vardı donanımhaber bu forumda xda da ve daha birçok yerde neyse en son buradaki daha güvenilir ve daha doğrusu güncel bir konu olduğu için buradakini uygulamak istedim. ilk başta bu linkteki başlığını gördüm sonrada buraya yönlendirmişsin ama oradaki son düzenleme 27 ocak neyse
ilk başta orada denileni yaptım yeni versiyon ve modülü kurdum hazır ayarları uyguladım halen sıkıntı yoktu çalışıyordu ama belki burada daha iyi olur diye yönlendirdiğin bu konudaki modülüde yükledim hatta camera 2 api bile var açılıyor uygulama ama bilmiyorum kalite bakaımından nasıl falan pek bakamadım

Hocam sizden ricam en güncel bilgiyle ne yapmamı önerirsiniz yardım altında konu açacaktım ama buraya yazmak daha mantıklı geldi
hani sıfırdan olsa neleri kurmamı önerirsiniz

Xiaomi Mi 6 128 Gb Ceramic Edition 6 Gb Ram
Mıui 10 Global 9.1.24 Beta Android 8.0 kulanıyorum
Twrp ve magisk en güncel sürümleri yüklü

evet bu durumda ne yapmamı önerirsiniz teşekkürler
Aynı yazdığım adımları yapmışsınız şuanda başka birşey yapmanıza gerek yok. Sıkıntısız kullanabiliyorsanız ne mutlu. Değişiklik olduğunda ben zaten güncelliyorum tarihi takip etmeniz yeterli.

xSentinusS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3
miui kamera da 4k/60 fps oldu da google camera da 4k/30 fps te kaldı 60 olmuyo nedendir acaba google kamera sürümüyle mi alakalı dicem de 5-6 farklı sürüm de denedim sizin vediğiniz link te dahil olmak üzere 60 fps çalıştıramadım.Acaba 30 gözüküp te 60 mı çekiyo yoksa çünkü hiç bi şekilde google kamerada 60 fps seçeneği yok göremedim de

EDİT:
Ayrıca miui kamera da 4k/60 fps alınca çok karanlık oluyor normale oranla

Aynen bende de aynı problem var miui kamera 60 oluyor fakat gcam 60 olmuyor. Bunun çözümü halen yok mu ?

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Aynen bende de aynı problem var miui kamera 60 oluyor fakat gcam 60 olmuyor. Bunun çözümü halen yok mu ?
Kullandığınız gcam sürümünden kaynaklı. Mi 6 alt forumunda mi 6 için gcam var onu kullanın.

LloydGanzer54

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Emre
Cihazım
Mi 6
Konular
17
Destiny97 hocam geliştiriciye şu bugı iletir misiniz?
Normalde menü sekmesinde son uygulamaların köşeleri yuvarlatılmış oluyor
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ama karanlık modda eski haline dönüyor

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Destiny97 hocam geliştiriciye şu bugı iletir misiniz?
Normalde menü sekmesinde son uygulamaların köşeleri yuvarlatılmış oluyor

Ama karanlık modda eski haline dönüyor
Siniri bozucu bir şey aslında üstad. Ama ben beta kullanmadığım için maalesef geri bildirimde bulunamıyorum.
Şu konuda ki arkadaşlara yazabilirseniz çok makbul geçer.
İnceleme - MIUI 10 - 9.3.21 Global Beta Güncelleme Değişiklikleri (Yayınlandı-Linkler Eklendi)

LloydGanzer54

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Emre
Cihazım
Mi 6
Konular
17
Siniri bozucu bir şey aslında üstad. Ama ben beta kullanmadığım için maalesef geri bildirimde bulunamıyorum.
Şu konuda ki arkadaşlara yazabilirseniz çok makbul geçer.
İnceleme - MIUI 10 - 9.3.21 Global Beta Güncelleme Değişiklikleri (Yayınlandı-Linkler Eklendi)
Hocam benimki eu beta çin bazlı o yüzden oradaki arkadaşları rahatsız etmeyeyim neyse artık sağlık olsun akşamları katlanacağız buna
Not:Hocam bide o kenar yuvarlatma bu modülle geliyor normalde 2. resimdeki gibi zaten ama karanlık modda eski hali gibi oluyor

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Hocam benimki eu beta çin bazlı o yüzden oradaki arkadaşları rahatsız etmeyeyim neyse artık sağlık olsun akşamları katlanacağız buna
Not:Hocam bide o kenar yuvarlatma bu modülle geliyor normalde 2. resimdeki gibi zaten ama karanlık modda eski hali gibi oluyor
Modülden kaynaklı ise zaten hiç bir şey yapamazlar ki.

Mrtayfreat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 6
Konular
65
Bu modülü şuan yükledim fakat ağır çekimden vs normal videoya aldığımda yeniden 4 (30)fps oluyo ve ben her seferinde bunu 60 a almak zorunda kalıyorum yok mu bi çözümü falan sabit 60 kalmasının

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Bu modülü şuan yükledim fakat ağır çekimden vs normal videoya aldığımda yeniden 4 (30)fps oluyo ve ben her seferinde bunu 60 a almak zorunda kalıyorum yok mu bi çözümü falan sabit 60 kalmasının
Normalde seçtiğiniz kalıyor. Başka modül kullanıyor musunuz? Çakışıyor olabilir.

Üst Alt