Soru mi 6 için şarj kablosu

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
.
Telefon Modeli
mi6
Bootloader Kilidi
Açık
mi 6 cihazım için şarj kablosu iyice pert oldu ve hızlı şarjı destekleyen bir type c kablo arıyorum önerileriniz nedir

Exfat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Lenovo P2
Konular
0
mi 6 cihazım için şarj kablosu iyice pert oldu ve hızlı şarjı destekleyen bir type c kablo arıyorum önerileriniz nedir
Önerim ugreen kablo. 5 senedir eski modelini bozamadım(kibarlığımdan da olabilir). Yeni modellerinse usb bağlantıları daha sağlam ve kabloları kalın.

Oyla:

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Önerim ugreen kablo. 5 senedir eski modelini bozamadım(kibarlığımdan da olabilir). Yeni modellerinse usb bağlantıları daha sağlam ve kabloları kalın.
baktım fakat bir sürü modeli var, hızlı şarj konusunda sıkıntı yaşar mıyım ve fiyatları da fazla değil mi bir kablo için

Oyla:

Exfat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Lenovo P2
Konular
0
baktım fakat bir sürü modeli var, hızlı şarj konusunda sıkıntı yaşar mıyım ve fiyatları da fazla değil mi bir kablo için
Lenovo p2'mi hızlı şarj ediyor şu model. Qc 3.0 destekli olduğundan sizinkiyi de etmesi lazım. Şu an hepsiburada'da 1.5 metresi sepete eklediğinizde 50 küsür lira oluyor, aliexpressten bile ucuz.

edit: Bu arada satıcıyı tanımam etmem ben dh'den birinden alıyordum bu kabloyu.

Son düzenleme:
Oyla:

WixStable

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
iPhone 13 Pro
Konular
2
Hiç riske atmayıp bence 33w orijinal adaptör alın . Model değişirseniz ve adaptör olmazsa yada farklı telefonlarınız için de bulabilirsiniz .Fiyatı tuzlu olabilir ama eğer orijinal bulurum diyorsanız çevrenize sorun yarı fiyatına bulursunuz .

Oyla:
Üst Alt