Yardım Mi 6 için ROM önerisi olan var mı

GGFERONIA

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Ahmet
Cihazım
mi 6
Merhaba arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi Mi 6 için ROM önerisi olan var mı link atabilcek olan var mı şimdiden teşekkürler

Ataberkk44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ataberk
Cihazım
Mi6 Seramik
Neredeyse tüm romları denedim şunu diyebilirim şuanlık eu dan uzak dur android9 sonrası çok kötü oldu miroom idare eder ama bana göre global stabil 9.2.2 parmak izi hızı telefonun genel olarak hızı çok iyi pil de 1 gün yeterken artık 2 gün yetiyor tavsiye ederim.Ama bazı özelliklerden mahrum kalırsın

StreX

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Mert Başkurt
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Meslek
Öğrenci
Neredeyse tüm romları denedim şunu diyebilirim şuanlık eu dan uzak dur android9 sonrası çok kötü oldu miroom idare eder ama bana göre global stabil 9.2.2 parmak izi hızı telefonun genel olarak hızı çok iyi pil de 1 gün yeterken artık 2 gün yetiyor tavsiye ederim.Ama bazı özelliklerden mahrum kalırsın
Hocam sizde haklısınız ama ben istisna olmadıkça eu yu bırakmam

GGFERONIA

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Ahmet
Cihazım
mi 6
aslında benim genel olarak sıkıntım telefon son güncellemeden sonra wifi ve 4g çok az çekmeye başladı onu düzeltir ümidiyle yüklüyorum sizce işe yarar mı

ugucum0202

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Hocam ben baya rom denedim mi6 telefonumda. Bir kaç gündür eu beta kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim kesinlikle. Miuipro dan geçtim bu arada ona rağmen kesinlikle eu beta derim

Üst Alt