Rom MI 6 için Pixel experince pie 9.0 rom

yakup1349

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi Note 10 lite
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
45
Merhaba değerli forum üyeleri bugun sizlerle öncedende çok kullanıp beğendim romu paylaşmak isterim.
Ben bu romu mi 5s plus cihazımda denedim gayet stabil çalısıyor batarya dostu saf android üzerine kurulu bir rom.
rom kurulumu için twrp gereklidir sonradan magisk yüklenilebilinir hemen hemen bütün google camera sürümleri çalışmakta bildirim sorunu yok...
magisk ile yüz tanıma eklenilebilinir.
daha fazlası için konu altından yardımcı olabilirim

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

diğer modeller için de yardımcı olabilrim.

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
pixel yerine aex'i tek geçerim. pil ve performans konusunda gayet iyi

yakup1349

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi Note 10 lite
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
45
pixel yerine aex'i tek geçerim. pil ve performans konusunda gayet iyi
hocam dediğiniz romuda kullandım fakat benim için pixel experince daha iyi tam anlamıyla saf android deneyimini yaşayabiliyorsunuz.

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
hocam dediğiniz romuda kullandım fakat benim için pixel experince daha iyi tam anlamıyla saf android deneyimini yaşayabiliyorsunuz.
Aex romdan farlı ne olaki? Şahsen tecrübe anlamında fark olduğunu düşünmüyorum. Neticede ikiside aosp tabanlı romlar. Sadece Geliştirici Farkı var

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Aex romdan farlı ne olaki? Şahsen tecrübe anlamında fark olduğunu düşünmüyorum. Neticede ikiside aosp tabanlı romlar. Sadece Geliştirici Farkı var
Pixel Experience romlar diğer aosp romlardan bayağı farkli aslinda. Romda ki asıl amaç; kullaniciya tam anlamiyla Pixel cihaz deneyimi yaşatmak. Pe romlarda ekstra hiçbir özelleştirme bulamazsiniz çünkü dediğim gibi amaç ve kullanici kitlesi çok farklı.

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Berkdursun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berk Yigit
Cihazım
Xiomi Mi 6
Konular
18
Arkadaşlar ben romu yükledim bi önceki sürümünde de bu sorunu yaşamıştım sorun şu gelen aramalar maalesef ekranda gözükmüyor yaşayan var mı yada çözümünü bilen var mı herkese teşekkür ederim :)

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

chnckr94

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihan
Cihazım
MI 6
Meslek
Öğrenci
Konular
1
aynı sorun bende de vardı burdaki son sürümde hiç bi sıkıntıya rastlamadım daha unoffical ama offical romdan daha iyi tek sıkıntısı içinde miui camera yok onu halletmeye çalışıyorum şuan

Berkdursun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berk Yigit
Cihazım
Xiomi Mi 6
Konular
18
Hocam ben bizzat 9 da da yaşadım o sorunu aslında açık ara en beğendiğim ve kullanamamaktan dolayı üzgün olduğum rom budur abimde note 5 var ve onda bu sorun yok ben nedense iki surumdede bu sorunla uğraştım çözümünü bulabilsem en çok kullanicagim rom olacak :)

yakup1349

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi Note 10 lite
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
45
aynı sorun bende de vardı burdaki son sürümde hiç bi sıkıntıya rastlamadım daha unoffical ama offical romdan daha iyi tek sıkıntısı içinde miui camera yok onu halletmeye çalışıyorum şuan
Google camera yukleyebilirsiniz pe stabil calismaktadir

chnckr94

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihan
Cihazım
MI 6
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Google camera yukleyebilirsiniz pe stabil calismaktadir
[/I]

manuel modu çok kullandığım için iso ve pozlama ayarı gece çekimlerinde lazım oluyor o yüzden miui cameraya ihtiyacım var normal çekimlerde zaten google cam kullanıyorum ve çok güzel çekimler yapıyor google camera da fakat dediğim gibi gece doğa resimleri için manuel mod şart o yüzden havoc os 2.0 kullanıyorum şuan pe den daha çok özellikleri var

burda havoc için miui camera modu var magisk için, pe romu kullanan biri deneyebilir mi pe de çalışıyor mu

Arkadaşlar ben romu yükledim bi önceki sürümünde de bu sorunu yaşamıştım sorun şu gelen aramalar maalesef ekranda gözükmüyor yaşayan var mı yada çözümünü bilen var mı herkese teşekkür ederim :)

ben onu şebekeyi 3G ye alarak çözdüm 4G de pie için volte şuanlık çalışmadığı için volte sıkıntısından dolayı arama ekrana düşmüyor 3G ye alarak o sorunu çözebilirsin

Son düzenleme:
Üst Alt