Sohbet Mi 6 için kılıf ve kırılmaz cam

'Genel ve Konu Dışı Sohbet' forumunda Setry tarafından 12 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

1. Merhaba arkadaşlar mi 6 için kılıf ve kılmaz cam arıyorum
    Kırılmaz cam her fiyata var 5 TL den 30 TL ye kadar öneriniz var mı ben 5 TL lik buldum daha pahalilardan sizce bi farkı var mı ?
    Buyrun cam: Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...{type}*289168174*pla-79001631687&gclid=CjwKCAjwzrrMBRByEiwArXcw2_flulSD9ew-6XROQuV149RE_OCAUyLYfIl4gKGEKa0xybBxGw4UXhoCI8YQAvD_BwE&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

Bide kılıf aradım ama uygun bişey bulamadım kılıf max 20-25 TL olsun ben buldum ama güzel mi (bir adet şeffaf silikon alıcam bide mat deniyor herhalde işte diğer çeşitten alcam)
    Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

Kılıf için bunuda buldum: Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

2. Konu onaylandı.

3. İkinci kılıf 72 tl den 25 tl ye düşmüş, sanki yatak odası alıyoruz

4. Peki alınmalı mi sizce fiyatlar iyi mi
    Özellikle kırılmaz cam bana çok ucuz gibi geldi

5. Kılıf için Aliexpressi öneririm...kırılmaz cam konusu biraz hassas...ucuz'luğundan dolayı kötü'dür demek yanlış olabilir, ama ben bu tür şeyleri görüp te almaktan yanayım her zaman...

6. Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

Kılıf için bunları buldum karar veremedim en iyisi hepsini birden aliyim :D

AliExpress de uygun şeffaf kılıf bulamadım olanlarda Türkiye fiyatına yakındı zaten şeffaf kutudan çıkıyor diyorlar gerek yok ona üsttekiler sizce iyi mi

7. Bencede hepsini sipariş edin

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

8. Hocam son olarak silikon bunları buldum Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...
    Ancak 1 dolar bile değiller güvenilir demi herhangi birini alsam sorun çıkmaz

9. Çıkmaz bence

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

10. Silikon kılıf şimdilik kalsın diğer üç kılıfı koydum sepete bir tanede kırılmaz cam ekledim nasıl sizce sorun çıkmaz demi

Arkadaşlar kırılmaz cam olarak bunu Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın... iyi mi sizce

11. Çıkıp çıkmadığını siz bize nasıl olsa söyleyeceksiniz....umarım çıkmaz

12. Tamam iyi günler

13. Kılıf sorun olmuyo hepside gayet güzel oturuyor fakat hava boşluğu yapmayan kırılmaz cam ve türevleri zor ben bulamadım ya çok kısa(ekran ebatı) takıcaz yada alt üst ve kenarlar siyah olanları ben ikisinide beğenmedim

14. Kırılmaz camlardan bende emin değilim onerebileceginiz var mı

15. Malesef istediğim gibisini bende bulamadım henüz

16. Alip denemek lazim cepportu bekliyorum mi 6 yı almayi düşünüyorum alinca sepetimdeki kirilmaz camı da alırım denerim sende bulursn uygun haber ver

edo35 bunu beğendi.
  17. Dostum bu kılıfı aldım oldukça güzel mat ele oturuyor kaymiyor ve şık sade fiyat ta 10tl ve Ayrıca kargo ücretsiz memnun kalırsın piyasanın en uygunu
    n11'de iPhone 5_6 S_7_Plus_Galaxy C7_S8_S7 Edg_Xiaomi Mi 5_6 S_Max Kılıf 39,00 TL yerine 9,90 TL

Kırılmaz cam da nano boşluk bırakmıyor bu modelden kullanıyorum sorunsuz
    n11'de Xiaomi Mi5 Mi4 C Mi6 Mi5S Plus Max 2 Nano Kırılmaz Esnek Cam 69,90 TL yerine 18,40 TL

AliExpress ten aldığın da en kötü 25 30 gün sürüyor ben bi kılıfı aldim 17gunde geldi birtane daha aldım 13 temmuzdan beri hala gelmedi 1aydir

edo35 bunu beğendi.
  18. Hocam nano cam hava boşluğu yaptımı peki foto atma şansınız varmı

19. Dostum kırılmaz cam telefonu aldığımda gelmişti kenar kısımlar da kalın olduğu için hava boşluğu var ama bu nanolar daha ince olduğu için boşluk hic yok emin olabilirsin

Ekli dosyalar:

edo35 bunu beğendi.
  20. Eyvallah sipariş vereyim

21. Yanlış okumadıysam, Mi Max 2 için de varmış....sipariş verirken, sanırım Mi max 2 için olduğunu belirtmemiz gerekiyor, ama nerede olduğunu bulamadım

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...