Soru Mi 6 için en iyi kamera uygulaması?

teknolojix26

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
OSMAN
Cihazım
Xiaomi
Konular
9
Mi 6 için kullanabileceğim en iyi kamera uygulaması hangisidir? Gece çekimlerinde oluşan noiseleri azaltabilmek istiyorum özellikle.

tamergugercin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
ben tripodla uzun pozlama deniyorum, iso yu kısıyorum 100-200 kullanıyorum, pozlamayıda 4 ve 8 saniye deniyorum çok güzel kareler çıkıyor. pozlamayı kısıp, iso yu biraz yukselterekte denenebilir gece çekimi. farkı görüceksiniz deneyerek.

Oyla:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
ben tripodla uzun pozlama deniyorum, iso yu kısıyorum 100-200 kullanıyorum, pozlamayıda 4 ve 8 saniye deniyorum çok güzel kareler çıkıyor. pozlamayı kısıp, iso yu biraz yukselterekte denenebilir gece çekimi. farkı görüceksiniz deneyerek.

Hocam mümkün mertebe Isoyu kisip, pozlamayi daha arttirmaniz lazim. Iso yu mecbur kaldiginizda arttirin sadece.

Oyla:

tamergugercin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
Hocam mümkün mertebe Isoyu kisip, pozlamayi daha arttirmaniz lazim. Iso yu mecbur kaldiginizda arttirin sadece.
Mi 6 da mumkun mertebe kisabilecegim en dusuk iso 100, pozlama sureside ne cekilip nasil bi goruntu yakalanmak istendigiyle alakali bence.

Oyla:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Mi 6 da mumkun mertebe kisabilecegim en dusuk iso 100, pozlama sureside ne cekilip nasil bi goruntu yakalanmak istendigiyle alakali bence.

Ben genel kullanım için söyledim hocam. Pozlamayı 0.5 sn yapıp; Iso'yu da 800'ün üzerine çıkartsanız; Fotoğraftan çok Noise yakalamış olursunuz. Bu sebeple, imkanlar ölçüsünde Iso'yu düşük tutup, pozlamayı arttırmayı tavsiye ediyorum bende. Tabiki pozlama sizin için uzun gelirse, mecburen bir miktar isoyu arttırıp pozlamayı düşürebilirsiniz. Fakat işte bunun da bir sınırı oluyor...

Oyla:

aLLMeTaLLiCa

Aaaaaaaaa1
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
...........1
Cihazım
...........1
Meslek
Veri Giriş ( sekreter )
Konular
44
Mi 6 için kullanabileceğim en iyi kamera uygulaması hangisidir? Gece çekimlerinde oluşan noiseleri azaltabilmek istiyorum özellikle.

Noise yi komple kaybetmek için Manuel ayara alınız . Fazla ışık varsa iso'yu düşürmeye çalışınız . Az Işık varsa İso'yu Yükseltiniz . Işığınız Bol olsun Yes~~

Oyla:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4

Noise yi komple kaybetmek için Manuel ayara alınız . Fazla ışık varsa iso'yu düşürmeye çalışınız . Az Işık varsa İso'yu Yükseltiniz . Işığınız Bol olsun Yes~~

Az Işık var, Iso'yu yükselttik ve her tarafta Noise oluşumu başladı,Pozlama süresini de uzatamıyoruz cihazı sabitlemediğimiz için; bunu nasıl engelleyeceğiz hocam :)

Oyla:
Üst Alt