Haber Mi 6 İçin Android P Kesinleşti (Çin)

Evet arkadaşlar sonunda Mi 6 için android p geleceği resmi olarak duyuruldu. Şimdilik duyuru sadece çin versiyonu için yapıldı, global için gelicek veya gelmeyecek denmedi. Çıkış tarihi ile ilgili ise herhangi bir bilgi verilmedi.

Weibo üzerinden yapılan duyuru (Tabii ki çince) :

Çeviri :
Mi 9 başarıyla piyasaya sürüldü.Teşekkürler, dünyanın ilk platformu olarak, gerçekten çok fazla çaba ve çaba harcadık, umarım herkes Mi 9'a daha çok dikkat eder,
Şimdi sözlerini yerine getirmenin zamanı geldi.Özel mektupları ve yorumları tek tek okudum, bir mühendis olarak hala ilk önce onları özetlemeyi seviyorum.
Hamamböceği ve kişisel saldırılara ek olarak, temel olarak aşağıdaki şartlar vardır:
1. metre 6, bu donanım sınırlama üzerinde gerçekten hızlı şarj gerektirir, gerçekten sabit olamaz
2. HAL3 kamerasının 6 metrede desteklenmesini gerektirir, bu iş yükü çok büyük, şu anda meşgul olacak hiçbir enerji yok.
3. GPU sürücüsünü yükseltmek için sayaç 6'dan isteyin.
4. Sayaçtaki PT bölümünü gerektirir. 6. Bu yeniden bölümleme, gerçekten karar verememek
5. Mi 6 artı süper gece sahnesi gerektirir, bu gerçekten devreye girecek bir enerji değildir.
6. Mi 6'daki Oyun Turbo'yu anlamasını ve yapmasını isteyin!
7. Sayaç 6'daki renkli ekran görüntüsünü gerektirir. Sayaç 6 LCD'dir, bu yapılamaz.
8. Ürün yöneticisi tarafından hor görülebilmesi için 6 numaralı sayaçtaki tam ekran hareketini gerektirir .. Fiziksel düğmeyi desteklemek aynı zamanda çok farklı bir ekrandır, ne olursa olsun, gerçekten isterseniz, herkesin deneyebileceği, geliştirme sürümünü, saf denemeyi yapmak için gizli bir işlev yapabilirsiniz Sabit sürüm çok katı, ürün yöneticisine gerçekten karar veremiyorum
9. Olursa olsun, Android P'yi yükseltmek: Herkesin sesini duydum, çok anlayışlı ve destek oldum, hiçbir şey demiyorum, bu bana devredildi, çeşitli bölümleri alıp yapmaya başlayacağım!
10. Diğer sayaç dışı 6 soru geribildirimi: Sınıflandırmanın bir özetini de yapacağız ve herkesten geri bildirim alacağız.

Bir mühendis olarak göreceli olarak basitiz, sorunlarınız varsa, kendimize direnmek için elimizden gelenin en iyisini yapmalıyız.Sizinle daha fazla iletişim kurmayı umuyoruz.özellikle fikirlerinizi dinlemek istiyoruz. Onaylandı, şık ve belirsiz

Resmi forumda moderatörlerin yaptığı yorum (Yorumlarda) :

Dear user,

A MIUI engineer has confirmed that Android P will come to Xiaomi Mi 6.
However, this confirmation was performed on China, there are no details about Global ROM.

Please be patient and stay tuned,

Regards.

Kendi fikrimi belirtmem gerekirse ben çokta gelmesini istemiyorum. Telefonu rootlu kullandığım için yeni android versiyonunda belli modülleri bulmak zor oluyor. Bunun en büyük acısını android 7 den 8'e geçince yaşadım. Android 7'de kaliteli dolby kullanabiliyorken android 8 için yoktu.

sobig

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet MERAM
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
Finans
Konular
0
çin versiona pie geldiği gibi globalede beta testerlar aranarak alfa beta gamma testlerine başlanır. sonuç olarak kararlı bile yayınlansa yine bug yine bug..

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Ya artık şu MI6 ya kamera adına adam akıllı bir güncelleme gelsin cidden ayıp yahu . En azından gece performansı iyileştirilmesi lazım gece modu gelsin sadece ona da razıyım

serkan_esk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Sagit
Konular
9
Android p gelmeli zira p geldikten sonra bir cok custom romun önü treble ile acilacaktir ki mi6 treble destekli bi cihaz

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
SDN nin haberine gören de gelmeyecek diyorlar umarım böyle bir şey olmaz. Gelsin de cine gelsin bekliyoruz dört göz ile

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mehmet_dengiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Karşılıksız miui ailesine yardımı borç bilirim
Konular
49
Android pie gelince telefonlar uzaya çıkacakmış varmı böyle bi haber:) :) :)

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Türkçe çeviri biraz Google translate çevirisi gibi olmuş. Yanlız ben şu 5.maddeye takıldım. Gece modu gelecek mi gelmeyecek mi ?

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Türkçe çeviri biraz Google translate çevirisi gibi olmuş. Yanlız ben şu 5.maddeye takıldım. Gece modu gelecek mi gelmeyecek mi ?
Zaten google translate ile yaptım :D Ama maalesef gece modu gelmeyecek çünkü buna enerjileri (Büyük ihtimalle zamanları) yokmuş.
SDN nin haberine gören de gelmeyecek diyorlar umarım böyle bir şey olmaz. Gelsin de cine gelsin bekliyoruz dört göz ile

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sen bakma onlara ben o konuya yorum yapıp bütün kaynakları paylaştım saat 17'den beri onaylamadılar bile.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Android pie gelince telefonlar uzaya çıkacakmış varmı böyle bi haber:) :) :)
Nerde :) Pek bir şey fark etmeyeceğiz bile.

Üst Alt