Yardım mi 6 güncelleme sırasında hata sonucu brick (bootloder kapalı)

ııpatriotıı

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yurtsever
Cihazım
mi 6
Konular
1
Merhabalar

Yeni güncelleme geldi indirdim kurulumu devam ederken %50 civarında error ekranı gördüm kapatma tuşuna bir defa bastıktan sonra sürekli yeniden başlatmaya başladı.
Belki 5 saattir uğraşıyorum mi flash üzerinden yükleme yapamıyorum unlock kullanarak bootloder açamıyorum telefon zaten açılmıyor.
Edl denilen moda geçiş kaldırılmış sanırım (kablo modifiye ile olan yöntem )benim denediğim hiç bir yöntem işe yaramadı en son telefonun arka kapağını açıp
edl moda alarak flash programı ile rom atmak kaldı acaba bundan önce yapabileceğim birşey varmıdır malum korona yüzünden her yer kapalı teknik servis bulabilirmiyim emin değilim blootloader açmadan rom atmam mümkünmü ?

gkhnylmz8991

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
mi 10t pro
Konular
3

usb hata ayıklama açık ise linke bi göz atın hocam büyük ihtimalle sorununuz çözülecektir.. eğer hiç bir şekilde olmazsa Zenex hocama danışın.

Oyla:

ııpatriotıı

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yurtsever
Cihazım
mi 6
Konular
1
hocam o programda da bricked telefonlara çözüm yok.Telefonun arka kapağını açtım belirtilen iki nokta var tel yardımıyla onlara dokunup edl yapıyorum ancak flash tool üzerinden rom atma konusunda hala sıkıntı var fastboot a uygun rom indirdim hata almaya devam ediyor kurulum gerçekleşmiyor.Telefonum kapalı başka bir telefonda yok sms onayı istiyor site özel mesajlaşmalar için o yüzden özel mesaj yazamıyorum kusuruma bakmayın.Şuan telefonumun arkası açık yeni bir rom indiriyorum (daha eski seçtim bu sefer)batarya bağlantısını çıkarttım rom indirdiğimde hata ayıklama kapalı bir şekilde tekrar kurmayı deneyeceğim.

Oyla:

ııpatriotıı

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yurtsever
Cihazım
mi 6
Konular
1
başka bir versiyonda da sonuç değişmedi bu resimdeki gibi bekliyorum edl çevirme işlemini yaptım zaten com 4 olarak görünmekte ama kurulum gerçekleşmiyor yanlışım nerede acaba?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

ııpatriotıı

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yurtsever
Cihazım
mi 6
Konular
1
sorunu çözdüm bilgisayar ayarlardan sürücü imzası zorlamasını kapattım 64 bit flashtool kullandım rom dosyasını c sürücüsünde bir klasöre çıkarttım bu adımlardan sonra kurulum gerçekleşti

Oyla:

Saruoglu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi6 6/128
Konular
0
Bence yaptığın işlemleri baştan sona tek tek yaz. Mutlaka birisine faydası olacaktır

Oyla:
Üst Alt