Yardım Mi 6 guncelleme kayboldu

mbeser

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Mi6 kullaniyorum Miui 10.3.4ten 10.4.1 guncelleme bildirimi gelmisti internet buldugumda indircektim interneti buldum guncelleme gozukmuyor neden bilen varmi?

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Geri çekilmiş olabilir yakın zamanda tekrar gönderirler :)

mahferer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
MI 9 SE
Konular
25
Kendi sitesinde rom linkini yenilemiş halbuki.. ota'dan gelmesi lazım.. Xiaomi mi6 hususunda iyice saldı salladı..

mbeser

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 6
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kendi sitesinde rom linkini yenilemiş halbuki.. ota'dan gelmesi lazım.. Xiaomi mi6 hususunda iyice saldı salladı..

Rom atmayida bilmiyorum zararda verebilir yaziyo birkac yerde pie 9 a gecti yaziyo heryerde napmam gerekiyo anlamadim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bir arkadas bu linki atti cevap olarak bunu kurmami soyledi ama bende bilmedigim icin cok kurcalamadim ama guncelleme geleli 10 gunden fazla oldu

Rom atmayida bilmiyorum zararda verebilir yaziyo birkac yerde pie 9 a gecti yaziyo heryerde napmam gerekiyo anlamadim

bir arkadas bu linki atti cevap olarak bunu kurmami soyledi ama bende bilmedigim icin cok kurcalamadim ama guncelleme geleli 10 gunden fazla oldu
Verileriniz silinebilir dedi o yuzden ellemedim:)

Bu karanlik mod falan var ama miui 10.3.4 gozukuyo nasil bi mantik anlamadim ya

Son düzenleme:

mahferer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
MI 9 SE
Konular
25
Ben mi6'da geçen eylül ayında miui10'a bu bigota linkinden indirdiğim rom güncelleme dosyası ile güncelleyici üzerinden geçmiştim, bilgilerim silinmemişti ama yeni durumda silinebilir belki iyice araştırın. Zaten ikisi aynı rom.. yani telefona atıp (pc'ye bağlamadan) güncelleme yapılan rom dosyası.. ota/wifi ile indireceğiniz dosya da bu olacak.. buna recovery rom deniyor, pc'den yapılana fastboot..

mbeser

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 6
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben mi6'da geçen eylül ayında miui10'a bu bigota linkinden indirdiğim rom güncelleme dosyası ile güncelleyici üzerinden geçmiştim, bilgilerim silinmemişti ama yeni durumda silinebilir belki iyice araştırın. Zaten ikisi aynı rom.. yani telefona atıp (pc'ye bağlamadan) güncelleme yapılan rom dosyası.. ota/wifi ile indireceğiniz dosya da bu olacak.. buna recovery rom deniyor, pc'den yapılana fastboot..
Bu romu telefona indirdim. Nasil kuruluyo ve ben bunu kurarsam bidahaki guncellemeleri de boyle kurmak zorundamiyim yoksa eskisi gibi otomatik geliyomu guncelleyiciye

mahferer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
MI 9 SE
Konular
25
Bu romu telefona indirdim. Nasil kuruluyo ve ben bunu kurarsam bidahaki guncellemeleri de boyle kurmak zorundamiyim yoksa eskisi gibi otomatik geliyomu guncelleyiciye
Dediğim gibi ben 2018 eylülde miui10'a bu şekilde geçtim ve sonraki 4 güncelleme (hatta bir çok kişiye gelmeyen 10.3.2.0) bana ota'dan geldi.
Şarjınız 80 veya en az 60 olsun
Ayarlar telefon güncelleyiciye girin, 10 simgesine ek güncelleme ayarları açıldı popup'ı çıkana kadar tuklayın, sağ üst köşe 3 nokta basın, güncelleme paketi seçin'e tıklayın, dosya yöneticisi açılacak, paketi seçin ve başlatın.. bu kadar..

Yalnız şunu da ekleyeyim, android 8den 9a geçiyorsunuz, android yapısı ve giderilemeyen hataları nedeniyle zaten güncelleme sonrası fabrika ayarlarına almanız (ki herşey silinir) ve tekrar kurmanız daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunar. Aslında iOS'u bilmiyorum ama diğer işletim sistemlerinden Windows'ta da hata vermemesi için en iyisi temiz kurulum veya kurulum sonrası sıfırlamaktır. Eski versiyondan kalan referanslar yeni versiyonda işletim sisteminin kafasını karıştıyor.. dosyalarınızı (resim belge vs vb) pc'ye aktarım sonrasında tekrar cihaza geri alırsınız..

Son düzenleme:
Üst Alt